Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kiderìteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kiderìteni, hogy a sràc, akivel talàlkoztam blokkolta vagy figyelmen kìvül hagyta-e az üzeneteimet messengeren?

Figyelt kérdés

Csak annyit làtok az üzenetnèl, hogy "elküldve", azaz üres karika pipàval, màr többször volt elèrhető, mègsem vàltozott àt az üzenet "kèzbesìtve" àllapotùra.


Arra lennèk kìvàncsi, hogy làtja-e az üzenetet, amit küldtem neki.



2020. jún. 11. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
“Még nem sikerült szakítania a barátnőjével” No comment...
2020. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Keretlenbe rakott, ha mar beszeltetek, akkor nem menne az engedelykeresek koze, akkor se, ha a korabbi uzeneteket torolte, ha pedig tiltott volna, akkor azt latnad, hogy erre a beszelgetesre nem tudsz valaszolni.


Ha keretlenbe raknak (uzenetek figyelmen kivul hagyasa), akkor pedig pont ez tortenik, amit irtal. Latjatok egymasnal, hogy elerhetoek vagytok, tudsz neki irni, latszolag minden oke, annyi, hogy a pipa folyamatosan “elkuldve” allapotban van, addig, ameddig o nem valaszol, mert akkor visszakerul a keretlenelbol/nemitasokbol a rendes beszelgetesek koze.

2020. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Talán már tudod a kérdésedre a választ, ha mégsem, itt egy használható link.

[link]

2020. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!