Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek vele ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele ha legközelebb találkozunk, hogy ne legyen olyan kínos?

Figyelt kérdés

Volt valaki, aki nem is az, hogy megtetszett, mert ebben még ennyi sem volt, hanem éreztem valamit iránta, elkezdtem érdeklődni iránta. Nem voltam biztos az érzéseimben, hogy most engem tényleg érdekel-e ő, vagy csak amolyan múló dolog lesz ez is nálam. Sokszor szomorkodtam miatta, mert azt hittem többet érzek iránta, sírtam is párszor, meg mindig rá gondoltam, magamban róla áradoztam. Viszont rájöttem, hogy ebben nem volt semmi, és tényleg csak egy múló dolog volt nálam. Viszont most az jutott eszembe, hogy milyen ciki lesz ezek után majd ha találkozom vele, vagy ha véletlenül összefutok vele. Égni fogok a szégyentől, hogy én tényleg iránta éreztem valamit. Tudom, mert voltam már így, hogy valaki iránt volt egy rövid fellángolásom, akkor amikor már régen láttam, aztán amikor újra találkoztunk égtem a szégyentől, hogy ő kellett nekem?!! Mert ilyenkor ha régen láttam valakit, akkor nem is ő tetszik, hanem a kép amit róla alkottam a fejemben, és amikor újra látom akkor szembesülök a valósággal hogy a valóságban nem olyan mint ahogy elképzeltem, meg ahogy az idők sorén átformáltam őt a gondolataimban. Legszívesebben elsüllyedtem volna a föld alá szégyenemben, persze ő mit sem érzékelt az egészből, de én égtem magam előtt rendesen. Szóval volt már ilyen.


Mit tegyek hogy ezt most elkerüljem? Vagy nem tudom elkerülni, mindenképp ciki lesz nekem, ha újra látom?



2020. jún. 12. 19:53
 1/6 Fa_ember16 válasza:
100%
...ehhez sokat nem lehet mondani mert már elmondtad,ciki lessz NEKED amikor látod,hogyha tényleg csak egy múló dolog volt és egy hamis képet alkottál róla a fejedben.
2020. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de mire gondoljak, hogy ne legyen olyan ciki? Nincs semmi megoldás? Nincs semmi olyan ahogy felfoghatnám, hogy ne az legyen, hogy cikinek érezzem?
2020. jún. 12. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem húzz el onnan vagy erős emberként bírd ki mert ez így is úgy is ciki lesz :(
2020. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, megpróbálom. Köszi!
2020. jún. 12. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért ciki, ha látod, ha már nem érdekel egyáltalán? Szerintem még mindig bejön neked.
2020. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért ciki, mert szembesülni fogok a valósággal, hogy ő tényleg nem az aminek elképzeltem amíg nem láttam, és eszembe fog jutni, hogy én még utána sírtam, meg mindenféle gondolataim voltak vele kapcsolatban, és az egy dolog, hogy ő ezt nem tudja meg soha, de nekem ciki lesz.
2020. jún. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!