Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első soron lányokhoz szólna a kérdésem, miszerint nektek milyen srácok jönnek be?


Legyen okos? Vicces? Komoly vagy inkább játékos?

Testalkat? Mennyire számít a külső, és azon belül is melyik számotokra a legfontosabb? (Arc, széles váll, kockás has stb.)

stb.


Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 25. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

100 ilyen kérdés van, és mindegyik alá oda van írva, hogy ezt embere válogatja, minden lány mást szeret, már tetszik neki, nem tudom mit vársz, azt, hogy az egyik személyleírás majd illik rád és akkor lesz önbizalmad?

Nyugodj meg, valakinek biztosan tetszel.

2020. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Legyen okos, intelligens, ha intelligens akkor már alapból van egy adott humora, komoly,céltudatos ezek nagyon fontosak! Külső: relatív, én elosszor az öltözködést nézem és a lábakat, magasságot, tiszta, ápolt bőrt
2020. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen😍😍😍:

[link]

2020. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
2-es, ha a lábakat nézed az jó, mert heti háromszor lábazok😂😂😂
2020. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeretem ha okos egy fiú és játékos meg vicces nem nagyon..kedvelem ha romantikus mert nem tudom.. de persze lehet benne kicsi romantikusság is , kedvelem azt is ha féltékeny de ne vigye túlzásba se , viselje el a hülye vicceimet és ne legyen sértődékeny se.


Nem szeretem ha a fiúnak kockás hasa van mert én egy kicsit ducibb vagyok és kellemetlenül érezném magam úgy hogy egy kockás hasú fiú lenne velem, de ha vékony is lennék akkor se tetszenének. De jobban szeretem az olyanokat akik nem izmosak hanem csonotsak és hoyg az újjai is csontosak és hosszúak és hogy magas igazából nincsenek olyan nagy el várásaim mert a személyiség tetszik meg elsőnek és a velem való viszonyulása.



16L

2020. máj. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem fontos hogy intelligens és művelt legyen. Szeretem a művészeti beállítottságú fiúkat (irodalom, költészet, képzőművészetek). Fobtos hogy jó humora (ez nem az hogy minden szarból viccet csinál, inkább a szarkaztikus és a fekete humort szeretem) legyen, fontos legyek neki és védelmező legyen. Mivel vannak fiú haverjaim is a túlzott féltékenykedés zavarna és azt sem szeretném ha folyton bulizni járna.

Külsőre a magassága mindegy, mivel én nagyon kicsi vagyok, tehát a lényeg hogy nálam magasabb legyen. A kockahas bem jön be, de az sem ha valaki duci, inkább a vékony+kicsit izmos testalkat. A sötét hosszú haj és fekete vagy kék szem tetszik a legjobban.

Nekem ez a konkrét ideálom, de nyilván szóbaállok másmilyen fiúkkal is.

2020. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem azért kérdeztem, mert egy olyan személyleírást szeretnék, ami illik rám, csak az itt lévő vélemények alapján szeretnék javítani. (A kinézetemen, öltözködés stb.) Ment a zöld!


#2, 5, 6 Köszi! Ment nektek is a zöld kéz!

2020. máj. 26. 09:15
 8/8 anonim válasza:

Ez tényleg mindenkinek más de nekem például az alábbiak fontosak:


Főleg a belső a fontos, hogy legyen intelligens, valamennyire művelt, de legyen humora és lehessen vele könnyed és komolyabb témákról is beszélgetni. Legyen hűséges és őszinte. Mutassa ki, hogy törődik velem és, hogy szeret, hogy ne érezzem magam egy tárgynak, aki csak kénye-kedve szerint kiszolgálja.


Külsője legyen ápolt és legyen magasabb lenne nálam. Nem igazán érdekel, hogy mit visel, hogy mennyire márkás, de figyeljen oda rá és ne úgy öltözzön, mint egy nagypapa.Testalkata ne legyen duci, de nem feltétlen kell izmosnak lennie. Plusz pont, ha a lába nem olyan, mint a csivaváknak, mert a legtöbb fiúnak manapság olyan vékony lába van, amit kicsit sem találok férfiasnak...

2020. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!