Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak arra ha egy fiú azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak arra ha egy fiú azt írja, hogy köszi, hogy aggódsz értem?

Figyelt kérdés
Írtam neki, hogy jobban e van már mivel fájt a hasa..
2020. jún. 19. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Hat ha bejon akkor ird azt hogy “Hát igen😂”
2020. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én beszívezném a választ.
2020. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
hogy ez csak természetes hisz fontos vagy számomra vagy a te egészséged mindenkijétől fontosabb nekem! :)
2020. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem tetszik nekem. 😀akkor?
2020. jún. 19. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen vagyok minden ismerősömért egyformán aggódom!
2020. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd ezt: "Hínnnnye, képződ éé, éfogyott itthon a májas, hogy a macska rúgja mög, há' mit fogok én így ozsonnálni?"
2020. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kell erre írni.


Milyen kapcsolat van köztetek? Ő tudja hogy nem tetszik neked, max. csak barátként tekintesz rá? Mert ezt is egy olyan jelnek veheti, hogy lehet több belőle. Ha ebből gond lehet, akkor inkább ezt kéne megbeszélni vele.

2020. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!