Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Te jobban aggódsz mint az...

Te jobban aggódsz mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

Jobban félted magad, a babád, jobban aggódsz a második, többedik terhességed miatt mint az elsőnél?

Vagy ez csak a 12 hetig van így?!

Nekem ez most stresszesebb pedig semmilyen tünetem nincs most sem.

Lehet pont ezért?

Olyan fura azt gondoltam, lazább leszek.....



2018. szept. 22. 23:10
 1/10 piroska és a farkas ***** válasza:
50%
Én jobban aggódtam, pedig nem gondoltam, h lehet fokozni ...:) Nem is elsősorban a baba miatt, inkább amiatt, mert az első szülésem cakkumpakk 2,5 óra volt az első fájástól, a másodiknál pedig már a kórháztól távolabbi városba költztünk, és féltem, h mi lesz ha éjjel indul be, miközben ott a 2,5 éves, a Férjem meg éjszakás műszakban... Végül szerencsém volt, mert ugyan 6 nappal hamarabb indult be, 10- kor jött egy olyan fájás, h tudtam, h na, ma szülök😃, hívtuk a mentőt, fél12- kor sírt fel a Kisfiam. Szeretnénk harmadikat, de erre a részére szerintem megint rá fogok stresszelni....
2018. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem, én sokkal lazább vagyok.

Viszont türelmetlenebb is :) nekem nagyon lassan telik az idő. 13 hetesen még mindig tartanak a rosszullètek, hànyàs...

Siettetném az időt. Nem szeretek terhesnek lenni, azt szeretem, ha màr kint vannak :)

2018. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen! sokkal paramamibb lettem, mint az első terhességnél voltam...pedig ott is sok mindent túl aggódtam


de nekem az is közre játszik,hogy környezetemben volt több vetélés + egyik ismerősöm babája 39 hetes halt meg a pocakban, szülés előtt párnappal :(

12 hetes vagyok

2018. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ugyanúgy lazán és boldogan várom a másodikat, mint az elsőt anno. 😊
2018. szept. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem aggódtam jobban, nem volt rá időm.
2018. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt egyre jobban aggódtam, a gyerekeket már lazábban nevelem, mint az elsőt.
2018. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elején aggódtam, mert majdnem elment a progihiányom miatt, ami csak így derült ki 😭

Most viszont inkább türelmetlenebb vagyok, nagyon várom már, hogy lássam őt.


23hkm

2018. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az elsőnél egyáltalán semmin nem aggódtam,ahová kellett vizsgálatokra mentem és kész. Most a másodiknál mindenen képes vagyok órákig agyalni,mindennek utána nézek a neten stb.
2018. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok így ezzel.

Várom a jövőhetet, hogy lecsengjen a 12 hetes genetikai vizsgálat. Nagyon.

Aztán remélem megnyugszom😅

Első terhességem gondtalan és problémamentes volt. Nemhiába .... öregszem😂

2018. szept. 23. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Első terhességem sem volt gondtalan, citomegalovírus fertőzés gyanúja miatt, és most a második terhességem alatt is vannak izgalmak a magas cukrom miatt. De igyekszem felülkerekedni a paráimon, és kiegyensúlyozottan végigcsinálni a maradék időt. Picit inkább türelmetlen vagyok, már várom a szülést :)


32hkm

2018. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!