Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak,vagy tök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak,vagy tök nyomulos?

Figyelt kérdés

Előre is bocs,ha rossz kategóriában vagyok éppen..

Na szóval van egy srác aki a napokban töltötte fel az első dalát, és én azt hallottam. Csak arra gondoltam hogy megírom neki hogy jó lett a dala..stb. Ja és teszem hozzá csak félig ismerem és nem szoktunk annyit beszélni sőt szinte nem is beszéltem még vele.



2020. jún. 20. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomulos, csak ird le neki mit gondolsz .
2020. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írd le, jól fog esni neki.
2020. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan irj neki
2020. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nyomulós, csak megdicséred. :)
2020. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés. Köszönöm mindenkinek ment a zöld :)
2020. jún. 20. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. én instán ráírtam egy srácra akit életemben nem láttam és egyáltalán nem is ismerjük egymást hogy tetszenek a dalai.

Nem gondoltam arra hogy nyomulásnak venné.. meg én ezt egyáltalán nem is vettek számításba.


Ráírtam, dícsértem, visszaírt, örült.


Nincs ebben semmi nyomulás, hiszen nem akarod felszedni.

Írj rá nyugodtan. Nem is csak a kezdőknek, de mindenkinek jól esik a pozitív visszajelzés.

2020. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!