Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » (Ha nem szeretsz olvasni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Ha nem szeretsz olvasni hagyd el ezt a kérdést😂) Szerintetek? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Na szóvaaal, van egy srác.

Együtt voltunk, nagyon rövid ideig és hát valaki, akinek nem tetszett, hogy együtt vagyunk olyan dolgot állított rólam ami nem igaz. Hát igen ő el is hitte, mivel nem igazán sikerült teljesen megismernünk egymást és ő úgy döntött, hogy szakít velem. Hiába mondtam hogy nem igaz, a barátaim is győzködték akik ismernek már 10 éve. Nem magyon hitt nekik,sem nekem.

Azt beszéltük meg, hogy barátok maradunk de eléggé bunkó volt velem ezek után és én innentől nem foglalkoztam vele ezt szóvá is tette,meg persze azt is hogy neki tetszik egy csaj. (később össze is jött vele) Így már tényleg rá sem tudtam nézni, hagytuk egymást. Rá egy hónappal felkeresett, hogy megoldjuk, meg hogy szeretem-e még (nemet mondtam mivel haragudtam rá még most is haragszom rá nagyon)

Aztán megint szünet, semmit nem hallottam róla. Nem sokkal később, mostanában megint keresett h szeretne velem beszélni (persze én úgy teszek mintha nem érdekelne pedig ha tudná) beszéltünk, de én még mindig "gonosz" voltam vele.

Bizzak benne megint? Vagy csak szórakozik? 😂😂 Ti mit tennétek? Bocsi hogy ennyire hosszú lett.



#szerelem #szakítás #Bizzak benne?
2020. jún. 15. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed. Azt mondod, hogy szereted, de a kérdés az, hogy meg tudsz-e neki bocsájtani és ha összejönnétek minden semmis lenne-e. Ha igen, akkor hajrá
2020. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd el a röhögő fejeket, mert így nem lehet komolyan venni téged. Ez nem messenger.

Amúgy te ismered, neked kéne tudni. Gondolom nem véletlen, hogy nem működött a dolog. Én nem adnék túl sok esélyt a dolognak. Ha akarsz, találkozz vele, az nem kötelez semmire, aztán eldöntöd, hogy hogyan tovább.

2020. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a választ.

2. Neked is köszönöm, és igaz nekem kellene tudni...ja és bocsánat a röhögő fejek miatt, máskor jobban figyelek.

2020. jún. 15. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hm, valahogy deritsd ki, hogy igazat mond/allit-e. Mondjuk en hasonloan voltam baratommal, mi utana osszejottunk ujra es azota is egyutt vagyunk.
2020. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Habár nem írtad le mi történt.. de azért van egy olyan megérzésem, hogy nem a pletyka miatt szakítottatok ti..

Mostmeg a másik csajjal nem jött össze és menne vissza. Aztán jön egy másik csaj aki tetszik azzal is megpróbálja majd aztán megint vissza szalad hozzád.

Ez teljesen a te döntésed, ha úgy érzed neked fontos és akkor is megér még egy esélyt, ha újra pofára ejt akkor tedd így.

2020. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is komolytalan ez a dolog; ha annyira szeretett volna, akkor nem hagy el egy hülye pletyka miatt. Aztán meg, amikor nem jön össze a másik lánnyal, akkor visszajön hozzád könyörögni, hogy "vedd" vissza?

Hagyd szerintem, ha nem akarsz még több bajt emiatt!

2020. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!