Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, ha valaki közel 1 éven át fut egy olyan fiú után, aki nem szereti viszont?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves osztálytársam, aki kb. 1 éve(nem tudom pontosan) fut egy fiú után. A fiúnak láthatóan nem kell. Nem történt köztük soha semmi, egyszer mentek el sétálni. Nem értem, hogy nem veszi észre, hogy nem kell a fiúnak? Már kb. 1 éve van ez, nem történt köztük semmi, nem járnak meg semmi ilyesmi, mégcsak barátok se. Egyszer ki is osztotta az osztálytársamat az a fiú, mert mar rendesen zaklatta, miért nem ír neki vissza. Erre a fiú leírt egy litániát, hogy hagyja őt békén. De még mindig fut utána. Már 1 éve fut utana, ami nem kicsit gáz, és csak magát járatja le. Még ha 1-2 hónapja futna utána, azt mondanám, oke (bár lehet akkor se), de egyébként 1 év? Már ultra gáz és csak magát égeti a fiú előtt, aki jót röhög rajta.

2020. jún. 21. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg az gáz, hogy ennyire izgat téged a téma és azt várod, hogy kivesézzük a lányt. Miért? Te nem voltál még szerelmes? És ha mégis össze jönnek majd és megéri ennyit szenvedni a fiúért?

Tudod, én 9 hónapig futottam olyan szekér után, ami nem vett fel. Hadd ne kelljen leírnom, mennyi szar történt addig. Mindenki hülyének nézett, azt mondták, szánalmas, hogy ennyire rá vagyok kattanva, nem vagyok normális. És tudod mi lett a vége? Megkedvelt. Azt mondta, ha ennyi ideje futok utána, annak ellenére, hogy milliószor elküldött a francba, annak oka van. Egyértelművé vált számára, hogy valóban komolyan gondolom, nem fogom hátba szúrni. Össze is házasodtunk, 10 éve vagyunk együtt. Mi ebből a tanulság? A saját házad táján söprögess. Ne ítélj el senkit azért, mert érzelmei vannak. Az érzelmeket irányítani nem lehet. És ha nem jönnek össze, akkor mi van? Majd túlteszi magát rajta. De annyi biztos, hogy érzelmes lányról van szó. És tudod, az érzelmes lányok nagyobb eséllyel találnak és alakítanak ki tartós, komoly kapcsolatot, mint az olyanok, akik "gáznak" tartják az érzelmeket, a szerelmet és más életét. Ebben a történetben akárhogy is nézem, a gáz inkább te vagy.

2020. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Én is voltam így hogy futottam egy lány után akinek sosem jöttem be és nemakart tőlem semmit sem! Csak annyi volt hogy jó barátságban voltunk! De a végefele megromlott és megszakad a kapcsolat és nagyon megútáltam mert kihasznált engem meg utólag ki is beszélt!

Én meg semmi titkát nem mondtam el soha ha valami olyat megosztott velem!

Szerencsére már nem ebben a városban él így soha nem látom többé! :)

Az a tanulság igen hogy sosem szabad olyan után menni akinek nem kellünk !:)

2020. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit cikis, de lehet, hogy nem ad egyértelmű jeleket a fiú arról, hogy őt nem érdekli. Vagy pedig tényleg a lány annyira vak, hogy nem veszi észre, vagy nem is akarja észrevenni,, mert szereti.
2020. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
vigyázz rá nehogy olyanná váljon mint Dahmer mert őt nem érdekelte akkor ment a hűtőbe darabokban ;)
2020. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Van, aki így éli le az egész életét.
2020. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Mennyire normális? Csak amennyire a szerelem is. Ami mint tudjuk, rózsaszín köd.

Szóval nem normális talán, de a szerelem még elég jó kifogás rá.

2020. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ezek nagyon nehéz helyzetek. Én 20 éves srác vagyok, de mindig úgy voltam, hogy a csaj, akibe beleszerettem, visszautasított, viszont akárhogy próbáltam, nem tudtam befolyásolni az érzelmeimet, és éveken keresztül szenvedtem, nálam már 11 éves koromban kezdődött szerelem is eltartott legalább 4-5 évig, de még most, 9 év után is "megdobban a szívem", ha meglátom. Annak ellenére, hogy nagyon durván átcseszett.


Ezek az érzelmek érthetetlenek.

2020. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem muszaj futni, setalhatsz is utanna, ahogy neked jobb.
2020. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!