Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja rengeteg...

Miért gondolja rengeteg ember, hogy az a férfi, aki a nagyon kövér nőket szereti nem normális?

Figyelt kérdés
Sok kérdést írtam már ki kövér nőkkel kapcsolatban.Mindig pozitívan írtam róluk,nem titkolva,hogy rajongok értük. Kaptam ezért már hideget-meleget.Beteg,aberrált,elmebeteg stb. Nem értem miért ekkora csoda az ízlésem. Amúgy teljesen normális,diplomás férfi vagyok. Egy "hibám" van: imádom a kövér nőket.

2020. máj. 11. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
és ez kit érdekel? Akkor imádjad őket.
2020. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem normális. Mert az emberek 99%-ától eltér az ízlése. Mert nem egészséges dologhoz vonzódik és ez ösztönösen is ellnérzetet kelt. Nem természetes a nem egészséges egyedhez vonzódni.
2020. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted ez kit érdekel?
2020. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyen fétis nem "normális". Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy baj van vele.
2020. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
"Mert nem normális. Mert az emberek 99%-ától eltér az ízlése." Aha, és ha a többség a műmelles, girnyó libákért van oda akkor az a "normális"?
2020. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Az a normális amit a többség csinál.
2020. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem csak a két véglet létezik (kövér vs girnyó)
2020. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Én nem gondolom hogy az a férfi, aki a nagyon kövér nőket szereti nem normális. Van olyan barátom akire igaz ez az állítást.


Azt viszont nem tartom normálisnak, mikor valaki azon élvezkedik hogy az interneten, meg még ki tudja hogy hol kényszeresen ezt a fajta vonzalmát akarja reklámozni.


Szóval kérdező te kevered a szezont a fazonnal, és egyet értek azzal hogy valami defekt van az agyadban.

Persze még egyszer nyomatékosítom hogy nem pusztán azért, mert a kövér nőkhöz vonzódsz.

2020. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Ez pont olyan, mint hogy engem nem zavarnak a melegek, de nem akarom őket bámulni, ahogy enyelegnek (mondjuk a nem melegeket sem), és itt sem akarok folyton erről kérdést olvasni.


Nálad sem az a baj, ha szereted a kövéreket; ez a magánügyed. A baj ott kezdődik, hogy minek erről folyton kérdéseket kiírni? Ebből látszik, hogy te valami beteg aberrált állat vagy, aki erre élvezkedik. Na, ez a nem normális.

2020. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Azért oltanak, mert folyamatosan teszel fel kérdéseket és itt az emberek nem tudnak segíteni Neked ebben.
2020. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!