Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy úgymond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy úgymond ”kiszerettem” a barátnőmből, amiért nem szereti a kishúgát?

Figyelt kérdés

Elvileg ”idegesítő”... De most komolyan, megkérdeztem tőle, hogy egyáltalán foglalkozott-e már vele, azt mondja, nem. De hát akkor ne is csodálkozzon, hogy nem hagyja őt békén! Egy gyerek érzi, ha nem szeretik őt és képes idegesíteni, piszkálni azt, aki le sem sx@rja őt, mert így legalább figyel rá. Teljesen érthető szerintem a kislány viselkedése...

18/F



2018. máj. 31. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázni, hogy mért szerettél ki belőle. Neked valami érték, neki meg nem, és számodra ez lényeges kérdés. Jogod van hozzá.
2018. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez az egyetlen oka, inkább csak egy amit kiragadtál a több közül.
2018. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem továbbküldheted a csajt!
2018. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
93%

Inkább kiábrándultál. Mégis hány éves a barátnőd és hány éves a testvére, hogy ennyire nem jönnek ki egymással


26F

2018. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#4 A barátnőm 17, a húga mégcsak 8.

2018. jún. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!