Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Partner keresésekor ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partner keresésekor ezek fontos tényezők?(többi lent!)

Figyelt kérdés

1.a népszerűseg

2.a,lazaság "menőség" (ilyen krúbis stílusra gondolok)

3.befolyásosság(gyakran kér emberektől dolgokat és mivel úgymond menő,az emberek megcsinálják ezeket)

4.fizikum

5.mentális erősség

FONTOS:mimd a két ember(a párt kereső es a másik is) iskolás!

Minden értelmes válaszolónak megy a zöl újj!



2020. jún. 22. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy fontosnak számítanak-e ezek a tényezők, adott embertől függnek. Általában a felszínes embereknek számítanak ezek a dolgok. Pláne az első három, az utolsó kettő valamilyen szinten érthető. De ez a népszerűség, meg ilyenek... akinek ezek a dolgok a fontosak, avval össze se jönnék.
2020. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbbnek egy kapcsolatban nincs is jelentősége, tehát ezekért mondjuk kizárni valakit, hogy bocs, te nem vagy elég népszerű stb. gyerekes lenne.
2020. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Tiniknél és gyerekeknél számíthatnak ezek, de ahogy mondták, a többi már a személy érettségétől és értékeitől függ.


Kivéve a 4-5-öst, az később is. Nyilván te sem egy 150 kilós igénytelen lányról álmodozol, ami nem jelenti azt hogy nádszálvékonynak kell lennie. A mentális erő ugyanez, gondolom inkább vagy te is olyan társaságában, akivel jól érzitek magatokat és nem arról szól minden, hogy a bajairól fröcskölődik, másokat szid, vagy pl. heti szinten öngyilkossággal fenyegetőzik.

2020. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mentális dolgok sokkal jobban számítanak, amíg a népszerűség hidegen hagy.

Lazaság tekintetében nekem nem jönnek be azok a fiúk, akik a legtöbb lánynak, de az hogy ne görcsöljön túl mindent szerintem nem nagy elvárás. Fizikum sem befolyásol sok mindent, de lehet előny.

Jelenleg az első párommal vagyok együtt másfél éve, és ha őt nem ismertem volna meg igencsak sivárnak érezném a korombeliek (és pár évvel idősebbek) személyiségét, és a viselkedésük sem tetszik.


(Szóval aki lányként olvassa, nyugodjatok meg, vannak még normális fiúk, csak kevés)

2020. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Sajnos nem teljesen független ett a kapcsolat... nagyjából a te "szinteden" válassz partnert

2. A lányoknak nem kell feltétlenül lazának lenniük, de a fiúknál plusz pont (Krúbi stílusa nagyon jó, de azért ne énekeld el neki a klasszik piramist... xD)

3. Szerintem ez nem

4. Szerintem ez számìt, de ne aggódj, akárhigy nézel is ki, valakinek biztosan fogsz tetszeni előbb-utóbb

5. Az úgymond férfias, ha valaki erős, jó az állóképessége, meg miegyéb, szóval ha fiú vagy, akkor edzz! Ha lány vagy, akkor nem kell

2020. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!