Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel már 8 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danipeter kérdése:

Barátnőmmel már 8 hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretem, ő is engem! De a legtöbb barátja fiú legtöbb már gyerek kor óta es az egyikkel folyton utaznak együtt, család. Meg egy helyen van a nyaralójuk és együtt isznak néha?

Figyelt kérdés

És nagyon féltékeny vagyok ez gáz l know

De nem tudom hogyan, miben változtassak nekem kell mert neki fontos és tisztelem őt !!??



#fiú #barátnő #barát #féltékenység #vagyok mit változtassak mert neki fontos és én pedig szeretem őt!!???
2020. ápr. 10. 21:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem te is barátkozz össze a barátjával, ha megismered kevésbé leszel féltékeny, legalábbis nekem ez a talasztalatom. Nagyon rendes tőled, hogy ennyire tiszteled a barátnődet.
2020. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerekkoruk óta ismerik egymást azokkal a fiúkkal, és mégse akart tőlük semmit, és veled van, akkor most mit akarna tőlük???
2020. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Danikám most korona vírus van és nem tudnak utazni, annyit lehetsz a csajjal amennyit akarsz, élj a lehetőséggel!
2020. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem tudok találkozni vele a vírus miatt
2020. ápr. 10. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy országban laktok?
2020. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze igen
2020. ápr. 10. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen régóta ismerik egymást, azzal a sráccal már rég összejöhetett volna, mégse tette, nemde?
2020. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De így van már rég megtehette volna, de nem!

Igazatok van tök hülye vagyok, abba kell hagynom a féltékenységet meg mindent ami ezzel jár a fejemben! Engem szeret!

Köszönöm a tanácsokat, királyak vagytok!

2020. ápr. 11. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem barátkozz össze majd a lánynak a barátaival és akkor minden jó lesz.Egyáltalán nem gáz ha féltékeny vagy mert ez természetes de ha tudod hogy a lány soha nem csalna meg senkivel akkor nem kell félned.

2020. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!