Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy most mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy most mit szeretne. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel már több, mint fél éve beszélgetek. Nagyon kedves és aranyos. Azt is bevallotta, hogy tetszem neki, de én nem tudtam neki ugyanezt vissza mondani, mert bizonytalan voltam nagyon és elég ritkán tetszik meg valaki. Azt mondtam neki, hogy nekem is szimpatikus, ami igaz is. Szinte minden nap ír, de volt olyan, hogy én is írtam. De nem igazán értem. Ugye, mondta nekem, hogy tetszek neki, meg egy elég komolyabb témát is mondott, amit nem fogok részletezni, de abból is az jött ki, hogy tetszem neki. De nagyon sokszor megemlít más lányt, kicsit úgy érzem, mintha próbálná felvágni. De közben velük most beszélget. Igazából, engem nem zavar, ha mást felhoz, de akkor döntse már el mit szeretne. Szóval az szerintem alap dolog, hogy nem beszélek egy lánynak, aki tetszik más lányokról, akik szintén tetszenek neki. Akkor mondja azt, hogy ő jobban bejön, vagy hogy nem tetszem neki, legyünk barátok. Én abszolút nem haragudnék meg rá. Régebben sokat bókolt, de azért most is akad neki egy-kettő. Tisztában van azzal is, hogy én nehezen fejezem ki az érzéseim és távolság tartóbb vagyok, mint az átlag. Ő azt mondja, hogy ez nem zavarja.

Sokszor mondja, hogy csak velem beszélget ennyit. Ezzel kapcsolatban eléggé olyan érzésem van, hogy egy hárem tagja vagyok és én vagyok a kedvenc, de azért bármikor le tudna cserélni(nem feltétlenül igaz, csak ilyen érzést kelt bennem) . Én elég sokat kérdezek, ami nagyon imponál neki, de szinte sose kérdez vissza. Úgy érzem, mintha le se szarba, csak nagyobbítani akarja az egóját. Vagy nem akarja megmondani, ha nem érdeklem, vagy untatom, de én sokszor mondtam neki, ha untatom csak szóljon. De azért elég szarul esik, hogy nem érdeklődik irántam(úgy értem kérdez vissza) ...

Valaki esetleg tudna tanácsot adni, hogy most mégis mit kéne tennem?

Vagy, hogy mi játszodhat le benne, mert már teljesen elvesztettem a fonalat.

Köszönöm a válaszokat és bocsánat, hogy összekapott az egész. Valamint, ha valami helyesírási hiba lelhető fel benne, azért is elnézést kérek, nem volt időm áttekinteni a kis irományom/történetem.

16/L



2020. jún. 28. 01:45
 1/5 Thispain ***** válasza:
74%
Ez egy jó kérdés. A helyedben nagy valószínűséggel incselkednék vele egy kicsit a lányokkal kapcsolatban, és ebből próbálnék információt szerezni.
2020. jún. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég egyértelmű, mivel úgymond lekoptattad, tudomásul vette a dolgot, és talán tényleg csak barátként kezdett tekinteni rád. Egy baráttal pedig meg lehet beszélni azt is, ki tetszik nekünk.


"Akkor mondja azt, hogy ő jobban bejön, vagy hogy nem tetszem neki, legyünk barátok. Én abszolút nem haragudnék meg rá."

Feltételezem, nem gondolatolvasó a srác, hogy ezt tudja. Ő nyilván nem tudhatja, mi lesz a reakciód, már csak ezért sem megy talán bele, de miért mondana ilyet, hogy nem tetszel neki (már)? Felesleges kör lenne részéről, még ha úgy is van.



"Vagy, hogy mi játszodhat le benne, mert már teljesen elvesztettem a fonalat."


Nem bántásból, de szerintem már a srác is :D


"Valaki esetleg tudna tanácsot adni, hogy most mégis mit kéne tennem?"


Teszteld le, mennyire ír, ha egy darabig hanyagolod. Vagy kérdezz rá őszintén, de én személy szerint nem örülnék, ha egy lány ismerősöm kvázi számonkérne ilyen módon.

2020. jún. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne foglalkozz vele, hiszen eredetileg sem jött be neked annyira, hogy akard, most meg csak az eszeddel győzködöd magad, felesleges ezzel a sráccal foglalkozni csak azért, hogy legyen valakid, pláne, ha ez a srác meg más lányoknak is teszi a szépet - ne keresd, keress mást, aki jobban bejön neked és aki csak veled foglalkozik és ami/aki annyira egyértelmű, hogy nem kell róla kérdést kiírnod a gyakorira!
2020. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember tényleg nem beszél a "többiről" annak, aki tetszik neki. Vagy elengedett téged ilyen szempontból, vagy csak simán furán működnek nála a dolgok. Ezen kívül én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók.
2020. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Azt még elfelejtettem hozzá fűzni, hogy nem azért "koptattam" le, mert nem tetszik (bár tényleg nem, de barátként kedvelem), hanem azért, mert nem szeretnék kapcsolatot, még jó sok ideig.

Egyébként a válaszok nagyon sokat segítettek, köszönöm szépen még egyszer. ☺️

2020. jún. 30. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!