Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20/F vagyok és nem értem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/F vagyok és nem értem hogy ha valaki komoly kapcsolatot szeretne akkor miért csalja meg azt akivel több mint egy évig együtt volt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Pl.Hazudott neked,mégsem monogám típus.

Megváltozott benne/nála valami az 1 év alatt.

Talált egy számára ideálisabb partnert.

Nem adtad meg neki,amit szeretett volna.

Nem merte mondani,hogy mire vágyik,inkább keresett valaki mást,akivel tiszta lappal indulhatott.


Mit mondott?Megbánta?Ittas volt?Csak egyszeri alkalom volt?Veled akarja folytatni?

2017. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy nem vettem észre hogy megromlott volna a kapcsolatunk. Azt mondta hogy megbánta és velem szeretne lenni mintha mi sem történt volna . Csak az a baj hogy én ezek után nem tudok úgy nézni rá mint előtte főleg úgy hogy ismerem a srácot akivel megcsalt
2017. aug. 13. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:
De mit mondott,hogy már régóta tetszett neki?Már chateltek egy ideje?Hol akadtak össze?
2017. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

egy baráti körből vagyunk/voltunk és nem mondott semmit.

Nem volt ittas állapotban.

A szituáció úgy volt, hogy mi kb két hetente összejárunk sörözni vagy hasonló és legutóbbi ilyen sörözés alkalmán kicsit többet ittunk és egy másik haverom szólt hogy hallotta hogy a barátnőm megcsalt . Megkérdeztem a srácot akivel állítólag megcsalt és eléggé pofátlan választ adott..azt mondta hogy kíváncsi volt le tudja-e fektetni és igen . Utána volt egy kisebb nagyobb szóváltás a sráccal is és a barátnőmmel is . Nem tudom, hogy ez hogy történhetett meg így de az exem azóta is keres hogy sajnálja

2017. aug. 13. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos,hogy ez volt az első ilyen alkalom.
2017. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van . Az egészben csak az bosszant hogy mindig mindenben mellette voltam és igyekeztem a kedvében járni . Miért nem számít ez a lányok többségénél semmit?
2017. aug. 13. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Hidd el,sokaknak számít és normális kapcsolatra is vágynak,de ugyanúgy ki lehet fogni az ilyen hálátlan partnert férfiként is,ahogy nőként.

Elég nehéz lesz most a jó döntést meghoznod..

Remélem a "havert" azóta lepattintottad.

2017. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

a döntésem az hogy ami egyszer megtörtént megtörténhet máskor is és abból inkább nem kérek.

Igen a "haver" azóta törlésre került

2017. aug. 13. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is erre szavaztam volna..Sok szerencsét a következő lányhoz! :)
2017. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :) és köszönöm a segítséget :)
2017. aug. 13. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!