Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mennyire kell, hogy izmos legyen egy fiú?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Minél izmosabb legyen
Minél kevésbé legyen izmos
Közepesen legyen izmos
Legyen nagyon izmos, de ne túlságosan
Ne legyen nagyon izmos, de azért egy nagyon kicsit igen
52 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Semennyire.
2020. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyes preferencia egyébként. Én nem találom vonzónak, ha egy srác olyan mint egy pálcikaember, és azt sem, ha úgy fél van pumpálva, hogy bármelyik pillanatban kipukkanhat. Ezen kívül viszont teljesen mindegy. Láttam már túlsúlyos srácot meg vékony srácot is gyönyörű lánnyal.
2020. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából ez mindegy. A testalkat sosem számított.
2020. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Aki azt mondja hogy mindegy az kamuzik.... Nem hiszem hogy ha 3 teljesen egyforma személyisgű embert egymáshoz állítanának, az egyik egy vézna pálcika gyerek, a másik egy elhízott dagadt disznó, a harmadik egy sportos atletikus kondis csávó, 13% testzsírral, ki van zárva hogy ne az utóbbit válasszák. Ez ösztön.
2020. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Akinek az izmok nem számítanak, az nem kamuzik, csak már elég érett és tapasztalt ahhoz, hogy tudja, mi számít egy normális párkapcsolatban igazán és az bizony nem a külső elsődlegesen.


Sőt! Engem például még taszít is a kigyúrt alkat, mert az a pasi csak önmagával foglalkozik, nárcisztikus jellem és ezt a való életben is így tapasztaltam, ezért választottam magamnak inkább kövér pasit, mert az gondoskodó és nem pökhendi.

2020. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez egy nagyon szélsőséges példa, nem csak ez a három alkat létezik. És tényleg a személyiség a lényeg.
2020. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez hülyeség, hogy a személyiség a lényeg, legalàbbis, nem csak az. Egy elhanyagolt, undorító sráccal se sokan bújnának ágyba szerintem. Az ízlése mindenkinek más, más tetszik nekem, neki, neked. De az biztos, hogy mindenkinek fontos a külsö, bármit is állítanak.
2020. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es, cseszheted az istenített adonisz alkato(da)t, ha az illető pl ápolatlan, kiharapja a pókot a sarokból vagy épp olyan az arca, mintha baltával faragták volna.

Most én is szigorúan csak a külsőt néztem, ahogy te is.

2020. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Attól még, hogy valaki izomtalan, előnytelen alkatú, külsőleg nem egy adonisz, lehet ápolt, rendezett és megnyerő a belső kisugárzása által.


Nyilván senki sem bújna ágyba egy büdös bunkóval és hiába lenne kigyúrt, mint állat, ha közben meg undorító - szóval nem, nem az izmok számítanak és igen, lehet randa arcú is stb, szóval az izom önmagában semmi, ahogy a testalkat sem mérvadó önmagában!

2020. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
legyen elég izmos ahhoz, hogy feltudjon kapni ha kell
2020. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!