Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mennyire kell, hogy izmos legyen egy fiú?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 12:19
1 2
 11/13 Stark2000 ***** válasza:
100%

Az izom általánosságban nyerő, ez ösztön, tény. Azonban egy ilyen dolgot nem igen tudsz rá húzni egy egész társadalmi rétegre, ugyanis ez így nagyon-nagyon felszínes. Nagyon soknak bejön a vézna testalkat, nagyon soknak bejön egy macisabb testalkat is. Emberre válogatja. Jó az izom egy bizonyos mértékig, de úgy általánosságban is jól jön az életed során ha erős vagy és van rajtad egy kis izom, nem csak a csajozást tekintve.


Nekem nagyon ritka ha bejön egy duci csajszi pl, inkább a vékonyabb /sportosabb testalkat szokott bejönni, de ez nem jelenti azt, hogy nem tetszett már teltebb lány. Gyerekkori legjobb barátom pedig kifejezetten preferálja ha "van mit fogni". És ez csak két kiragadott példa az én tapasztalatomból. Ugye mennyire nem könnyű ez?

2020. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell hogy izmos legyen, de ellene se vagyok.
2020. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálam azért legyen erősebb.
2021. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!