Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kér képeket tőlem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér képeket tőlem a haverom? Ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki állítja hogy lábfétise van. El is hiszem neki, ugyanis mikor először találkoztunk már akkor is piszkálta a lábamat és akkor hülyenek neztem, azt se tudtam hogy mit jelent az hogy "fétis". Viszont azóta se értem hogy, minek kellenek neki képek az én lábamról (gatya es zokni nelkul), vagy akár videó meg ilyenek.. mikor rákérdezek, mondja hogy ne gondoljak semmi rosszra.

De én akkor sem értem, mert ez nekem már elég beteg és kényelmetlen.

Megvannak neki a képeim, mikor random küldtem neki poénból, de őszintén, fogalmam sincs hogy mi a terve velük, vagy hogy mit gondoljak erről az egészről.

Ti mit gondoltok?

17/L



2020. jún. 29. 13:45
1 2 3
 1/24 kisördög1 ***** válasza:
100%
Szerintem masztizik rá
2020. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: tetszik neki.

Ez olyan mintha te nézegetnéd a kockahasát, csak sokkal furább.

2020. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű, hogy masztizik rá.
2020. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem normális.

Ő erre indul be és mint előttem is írták biztosan masztizik rá.

2020. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiveri rá. Ha zavar, ne küldj neki több ilyen képet.
2020. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek megvan a maga kis perzerviója (azaz amit mások annak tarthatnak), neki ez. Végülis ez még elég ártalmatlan.
2020. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"De én akkor sem értem, mert ez nekem már elég beteg és kényelmetlen."


Én soha nem értettem az ilyen embereket. Miből állna ezt neki megmondani? Jogod van eldönteni, hogy küldözgetsz-e képet a lábadról vagy sem.

2020. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Tudom hogy jogom van eldönteni hogy küldök-e neki olyan képet vagy sem.. de nekem akkor is nehéz elhinni hogy ilyet tenne.

Szerintetek játszik az szerepet hogy nagyon tetszettem neki?

És tényleg rendben van ha valakinek fetise van es a baratjara veri?


Amugy ez a tema elég kiábrándító, mert egyik baratnőm is mondta hogy biztos ezt csinálja,de akkor is nehéz ezt kinéznem belőle.. mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat

2020. jún. 29. 15:48
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Hàt lehet, nekem volt mindig is mocskosabb a fantáziám az átlagnál, de én 17 évesen tuti nem gondoltam volna másra AZON kívül, ha egy pasi barátom rendszeresen képeket kér a lábamról.
2020. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"És tényleg rendben van ha valakinek fetise van es a baratjara veri?"


Milyen szempontból van/nincs ez rendben? Szerintem már az nincs rendben, hogy ilyen dolgokat kér tőled, meg hogy te hagyod, noha egyértelműen taszít a dolog.

Ilyen szempontból az, hogy baráti kapcsolatban vagytok, nem érdekes, attól még bejöhetsz neki. Vagyis... a lábad ezek szerint.

2020. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!