Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normalis hogy szeretne rolam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy szeretne rolam intimebb kepeket?

Figyelt kérdés
masfel eve ismerek egy fiut minden nap beszelek vele bar ritkan talalkozunk mert messze lakik tolem sokaig csak kavartunk 1even at de 1-2 honapja szerelmet vallott nekem. elkezdtunk snapchaten kepeket valtani es kitertunk arra a gemara h egyre tobbet mutatunk egymasnak nem erolteti a dolgot es ha rosszul erzem magam a kepek miatt buntudatom van akkor hibaztatja magat es merges lesz magara es mondja h ettol nem leszek olcso es ugyanolyan ertekes vagyok szamara de miutan mind a ketten megnyugszunk tudtomra adja h szeretne kepet de akkor kuldjek olyat amit en szeretnek es a vegen megint arra lyukadunk ki h megis ker bevallalosabb kepeket mert kivancsi nagyon kedves velem meg figyelms is de miert fontos neki ezek a kepek? mar nagyon reg talalkoztunk es o szeretne egyuttlenni velem (kapcsolatban) 17 eves lany vagyok
2015. máj. 17. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolkozz már ki akarja rántani rád.
2015. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1: o is kuld kepet es nem all fel neki

2: a kepeimet max 10 mp-re latja es nem tudja oket lementeni

szoval ez az opcio kilove h ahert kerne

2015. máj. 17. 09:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Meghívó egy fedettpályás hokimeccsre.
2015. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért, nem elég 10 mp? :D
2015. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
dehat fel se all neki a kepeken! felek h csak kihasznal es a kepek kellenek neki...
2015. máj. 17. 09:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor kérd meg hogy olyan képeket küldjön.

Ha pedig úgy érzed, hogy csak kihasznál, akkor ne küldj neki képeket.

2015. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak 10 másodpercig látja, és le is tudja menteni.

Gondoltam szólok, jobb ezzel vigyázni.

2015. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Nomálisnak normális a vágy, de nehogy azt hidd, hogy nem tudja lementeni őket. És hidd el nekem, hogy le is menti.


Ha nem akarod, hogy illetéktelenek lássanak meztelenül, SOHA ne küldj magadról olyan képet, mert garantálom, hogy ami egyszer kikerül az internetre, az sosem fog lejönni onnan.

2015. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bekapcsoló gomb + halkittó gomb csodákra képes:o amúgy biztos lementi még akkor is ha azt mondja hogy nem.. 17f
2015. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire naív ne legyél, hogy nem menti le. Biztos, hogy lementi. Nem küldenék a helyedben olyan képeket, amikkel vissza lehet élni. Sohasem tudhatod.
2015. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!