Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni! Érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni! Érdemes lenne, megpróbálni? Lent

Figyelt kérdés

Szóval...:


Még ált.-ba volt egy fiú crushom, de nem nagyon beszéltünk. Most gimibe külön suliba járunk és elkezdtünk beszéletni. Kiderült hogy ő is érzett vmit irántam, de nem szerelmet. Vmi a körömények közt bezavart.(sokat voltunk össze zárva xd)

Na most elkezdett bokolni, legalábbis dicsérni hogy milyen jó az alakom, tehetségesen rajzolok, ritka hogy egy lanynak jol áll a basketball sapka, különleges voltam számára.

Én már akkor sem akartam vele lefeküdni és most sem akarok egy fiúval. Nagyon furi lenne. És most van egy lány crushom aki meg hetero, szóval vele nem fogok össze jönni.xd

Ha össze akarna jönni velem, szerintetek bele menjek?

Legjobban attól félek, hogy csalodni fog bennem, vmit elrontok.


2020. júl. 2. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja
2020. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján szerintem leszbi vagy, így ne pazarold az idődet fiúkra. Nem csak az a lány létezik akit most crusholsz, kis kereséssel biztos találsz olyat akiknek bejössz, és ő is neked. Az lenne a legrosszabb ha olyan kapcsolatba kerülnél amiben nem is vonzódsz a másikhoz. Szegény srác se pazarolja akkor rád a tini éveit. Maradj vele baráti kapcsolatban ha az részéről is működik

17/L

2020. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nemtom. Jó lenne még pár válasz. Én mindig mások érdekeit helyezem az enyéim elé, de ez furi lenne. Viszont lehet azért mert h még mindig tetszik, vagy legalább is tetszett? Azért nem akartam vele lefeküdni mert akk meg kivsi voltam xd és vadnak tartottam. Ma már izgató, de azóta megváltozott és normálisabb lett. De még így sem feküdnék le szívesen. Vagy legalábbis nem biztos h élvezném.


Nem tudooom😫😫

2020. júl. 2. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy Bi vagy? Ha a lány és a fiú is érdekel? Nem igazán érdekelt ez a "meleg" téma és ilyen típusú barátaim sincsenek. De ha bi vagy szimplán túlgondolod az egészet. Ha csak a lányokat szeretnéd nem érdekelne a pali. Viszont én azt szűrtem le h igen. Ez persze lehet szimpla barátság is részedről és részéről is. Kitudja.. Viszont ne gondold túl. Csak mégjobban zavart leszel.😅👉☺
2020. júl. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!