Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne megpróbálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete találkoztam egy lánnyal tinderen. Kezdem úgy érezni, hogy ő egyre jobban kedvel engem és szerintem lenne esélyem nála. Viszont a napok alatt kiderült 1-2 rossz dolog róla. Például eléggé féltékeny, elég gyakran sajnáltatja magát és még buta is kicsit. De mellette kedves, szerető lánynak tűnik. Engem eléggé zavarnak azok a dolgok, amiket fent említettem, de úgy érzem, hogy ha most őt "eldobom", akkor később nem lesz másik lehetőségem barátnőt szerezni, mert sajnos elég ronda vagyok. Igazából már 1 éve használom a tindert és vele jutottam a legtovább.


20F


2019. jan. 9. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még akkor sem, ha valószínűleg évekig egyedül maradok akkor?
2019. jan. 9. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor változtass magadon. Feltételezem ha csúnyának tartod magad te sem érzed jól magad a bőrödben.
2019. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam változtatni a külsőmön, de az arcomon nem nagyon tudok változtatni.
2019. jan. 9. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobb lenne vele, mint egyedül.
2019. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy frizura rengeteget változtat az arcon.
2019. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg.
2019. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni, de ezek eléggé olyan negatív dolgok amiket leírtál róla, amiket hosszútávon nem lehet kibírni, és ezeket a tulajdonságokat nem is lehet csak úgy eltüntetni egyik pillanatról a másikra. (végleg soha sem)
2019. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!