Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, ha valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha valakinek csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ezt nem mindig tudhatod. De lehetnek ilyen jelek,hogy sokat fogdos olyan helyeken is meg utalgat rá esetleg egyre sűrűbben
2020. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha meg mondod neki, hogy fél évig ne is számítson semmire, akkor el fog válni.
2020. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy akinek csak arra kellettem volna, azok nem érdeklődtek úgy irántam, hogy pl. miket szeretek, amikor megdicsértek, általában a fenekemet vagy az alakomat emelték ki, illetve úgy 90%-ban csak a szex volt velük a téma, másról nagyon nem is tudtunk beszélgetni. Persze ezek egyértelmű esetek.
2020. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
#2 jól mondja, nekem is ez volt az első gondolatom. Ha csak szexre kellesz neki, nem fog várni fél évet vagy többet, hanem tovább áll, 3s keres olyat, akit könnyebben megkap.
2020. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Nehéz néha rájönni, de szerintem abból, hogy CSAK a tested dicséri, nem visz el randira például, csak akkor akar találkozni amikor nem menstruálsz, kerülheti a csókokat, inkább csak fogdos, szex után ha nem bújik oda hozzád, hanem csak telefonozik, vagy elfordul és alszik, vagy esetleg hazamegy, ha folyton csak arról beszél, dühös, ha azt mondod, hogy nem akarsz most szexet, nem is ír csak ritkán, meg ilyenek.

Szóval ha az egész csak a szex körül forog.

2020. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De még nem tortent meg a dolog
2020. júl. 3. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem mindig lehet megmondani. De vannak jelek. Miből gondolod, hogy csak a szexre kellenél neki?
2020. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!