Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha egy lány nem tud helyesen írni diszlexia miatt?

Figyelt kérdés
(Fiú vagyok nem rólam van szó) szerintetek kizáró ok hogyha nem tud helyesen írni egy lány?

2020. júl. 4. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Engem zavarna
Nem zavarna
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak annyit látnék, hogy okádék ahogy ír, és tizenötödszöri nekifutásra SE bírom elolvasni, akkor az lenne bennem, hogy ennyi igényesség nem szorult bele, ennyire nem képes megerőltetni magát.

De ha tudnám, hogy diszlexia miatt, akkor az természetesen más, arról nyilván nem ő tehet. Abba meg nem látok bele, hogy mennyi küzdelme van adott esetben abban is, hogy úgy ír nekem, ahogy.

2020. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Igen, engem általánosságban zavar, ha valaki nem tud helyesen írni két mondatot sem. Nem érdekel az oka; szedje össze magát. Nem a bonyolult szabályokról van szó (földrajzi nevek, esetleg dátumok, sorszámnevek állandóan változó helyesírása, vagy a vessző-, pontosvessző adott esetben nehéz megkülönböztetése), hanem arról, hogy alapdolgokat lesz kedves megtanulni mindenki, aki elvégezte az első három osztályt.

Az igekötős igék folyamatos következetes rosszul írása nekem bizony nem fér bele, és ezt vállalom is, illetve az ilyen "mijért", "ojan", "eggyet" és társaik szintén nem. Sajnálom, ez van. Egy minimális szint még a diszlexiástól is elvárható.

2020. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thispain ***** válasza:
100%
Amíg szemantikailag értelmezhető, amit ír, addig nem.
2020. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A diszlexia az az olvasásban okoz nehézséget, a diszkgráfia a hekyesírási probléma.

És pl ha ékezetek és veszők nélkül ír, az zavarna, mert arra lehet figyelni és csak igénytelenség ha valaki nem teszi ki őket.

2020. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!