Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban meg kell újítani a...

Valóban meg kell újítani a diszkalkulia/diszlexia/diszgráfia megállapításáról szóló papírt az érintetteknek 3 évente?

Figyelt kérdés
Láttam itt egy kérdés alatt, hogy valaki írta hogy újítatni kell, de erről sosem hallottam. Vagy ez új dolog? Amikor még én voltam iskolás sosem említette senki ezt, aki ebben érintett volt. Miért van erre szükség? Vagy változhatnak az évek folyamán ezek a készség hiányok fejlesztéssel?

2020. máj. 17. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évente kellett(diszkalkulia)
2020. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Időnként csináltak vizsgálatot, hogy pontosan milyen időközönként arra nem emlékszem.
2020. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Azt elfelejtettem írni hogy ugyanazokat a feladatokat kellett megcsinálni mint előző évben és megnézték hogy mennyivel lett jobb/rosszabb. Ez azért kellett hogy megnézék használt-e bármit is a fejlesztés.
2020. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kor alatt igen, egy bizonyos időközönként meg kell újítani. Afölött már nem kell.
2020. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!