Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha tetszik egy srác?

Figyelt kérdés

Azt hiszi szerintem, h nekem nem tetszik. Szerintem én nem tetszem neki, de nem tudom. Mit kéne tennem?


19/L


2020. júl. 4. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A barátnőid mit hisznek? Fontos az ő véleményük!
2020. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedsz vele? Mennyit beszelgetsz vele?
2020. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Barátaim nem ismerik.


Elég kínosan viselkedek vele. barátian, de nagyon sokat érek hozzá....nagyon kínos

2020. júl. 4. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg kell ismertetni a csajokkal! Ők majd véleményt alkotnak és segítenek dönteni!!
2020. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pfff 1-3 muszály hülyeséget mondani? Az a lényeg, hogy igazodj a fiúhoz. Ha egy kis pörgős izé, akkor mond el neki. Ha egy félős fiúról van szó, akkor vesd fel neki a "randi" ötletét, de nem mint randi, hanem pl: "Jaj annyira megnéznék egy filmet de egyedül nem akarom, nem jönnél el?" Vagy valami ilyesmi. Aztán a tali végén mond el neki, vagy már akkor, mikor tali után beszéltek.
2020. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Folyton elhív helyekre szóval felvetni nem kell, hogy találkozzunk
2020. júl. 4. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg van oldva. Az egyik ilyennél legyen a megismerkedés a cél. Ha már tudsz is rólla mindent, kérdezz rá megint. Mert ha kérdezgetsz rólla, érzi hogy érdekled, és benne is érzelmek indulnak el.
2020. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jönnél be neki nem hívna el "helyekre".. Legyél picit magabiztosabb. :)
2020. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!