Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom túl tenni magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túl tenni magam rajta, pedig nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek tetszettem és azt hittem ő is nekem, de igazából utólag nem gondolom, hogy tetszett. A kapcsolatunk tetszett, nem ő, sosem tudtam mondani semmit, hogy mi tetszik benne.

S mára már felismertem benne a jót, mégsem tetszik ettől, viszont nem tud közömbös lenni számomra. Viszont tapasztalatból tudom, hogy valószínűleg ha megint tetszenék neki, én egyből túl lennék rajta, ami elég gonosz.

Szóval hűh az egész hülyén hangozhat, de hogy lehetnék túl rajta? Már jó ideje volt, és egyértelműen nem tetszek már neki, sőt.


2020. máj. 11. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te abba az érzésbe voltál/vagy "szerelmes" hogy tetszel neki. Önbizalmat adott, imponáló volt, esetleg te is flörtöltél vele, hidd el nem egyedi eset. El fog múlni az érzés, hogyha megismersz egy srácot akivel kölcsönösen szeretitek majd egymást.
2020. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól esett nekes hogy valaki foglalkozott veled és ezért érezhetted úgy hogy tetszik neked.

Túl tenni úgy tudod magad hogy nem foglalkozol vele és idővel elfelejted.

2020. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy azért tetszik neked mert olyan elérhetetlen?

Mármint az ember mindig arra vágyik amit nem kaphat meg

És mivel őt már nem érdekled ezért téged elkezdett érdekelni

De amint újra tetszenél neki, azért lennél túl rajta mert igazából már nem elérhetelen, hanem nagyon is elérhető

Meg hát ott van az is amit előttem mondtak

Te magába az érzésbe vagy szerelmes nem a személybe

Minden lánynak imponál az ha tetszenek valakinek

(Bár hozzáteszem, ez nálam kevés ideig van így, utána inkább frusztrál és idegesít)

17/l

2020. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 🤗

Teljesen biztos, hogy az érzés tetszik, viszont azóta már volt egy srác, aki tetszett és én is neki, mondjuk hűh okey, még nem nem találkoztunk, így más lehetett. Szóval amíg ez a másik srác tetszett, nem is nagyon jutott eszembe az előző, de már nem tetszik, s megint folyton eszembe jut.

Hogy tudnám elfelejteni?

2020. máj. 12. 00:23
 5/6 anonim válasza:
Ha nem tud közömbös lenni számodra, akkor biztos, hogy van benne valami,ami a másik fiúban nem volt meg, de neked eléggé számít. Azt, hogy tetszel-e még neki, azt senki más nem tudja megmondani, csak ő. A lezáráshoz szükséged van rá. Ha beszélsz vele és azt mondja már túl van az egészen, akkor neked is egyedül kell megbirkóznod vele és nem tépheted már fel az ő sebeit. Ha viszont tetszel neki és még ő sincs túl az egészen, akkor előre közölnöd kell vele, hogy bizonytalan vagy és nem is tudod mit érzel és ha bebizonyosodik mindkettőtök számára, hogy ebből nem lesz kapcsolat, akkor is megbékéltek és még barátság is kialakulhat. Meg persze kapcsolat is lehet belőle, de fontos, hogy semiképp se hitegessed. 18/f
2020. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ouh, hűh tényleg nagyon nagyon köszönöm; azt is, hogy szántál rám időt! ^^ Hihetetlenül sokat segítettél vele, de tényleg, letisztult előttem így a dolog. Nagyon szépen köszönöm! 🤗
2020. máj. 14. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!