Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik legjobb haverom elhívta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb haverom elhívta az én ,kiszemeltemet' randira. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Elvileg a csaj el is ment volna vele csak olyan buszt fogott ki ami csak hétvégén megy. Szerintetek mit csináljak most a haverommal?
2020. júl. 4. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverod tudta, hogy a csaj a te kiszemelted?
2020. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Köpd le! Haver3 az ilyen?
2020. júl. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát a haverod nem vacillált annyit és megtette, amit te nem mertél.


Ha tetszik egy csaj, ne várj, hanem lépj.

Ha ez a csaj fontos neked, akkor beszéld meg a barátoddal, hogy mi a szitu, meg próbálkozz be a csajnál is, hátha még nem késő és ha te jobban bejössz neki, akkor nem a haverodat fogja választani, hanem téged.


Beszélgetésen kívül nem sok mindent csinálhatsz a haveroddal, mert ő megelőzött téged és nem tudta, hogy a te kiszemelted, sajnos így jártál.

2020. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha a haver tudta, hogy a csaj a te kiszemelted és mégis rárepült, akkor meg ez nem barátod és vond le a megfelelő konzekvenciákat.
2020. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem tudok maradéktalanul egyetérteni azokkal, akik a havert szidják.

Egyrészt nem tudjuk, hogy ő tisztában volt-e azzal, hogy neki ő a "nagy szerelme".

Másrészt: most komolyan várjon arra, hogy a töketlen haver talán valamikor összeszedi a bátorságát, és meg meri szólítani? Aztán a vége az lesz, hogy majd egy vadidegen fogja lenyúlni a csajt. Ha az ember szerelmes, akkor tegyen meg mindent. A barátság nem arról szól, hogy egymás boldogságát akadályozzuk.

2020. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből láthatod, hogy nem érdemes várni.

A barátod mert lépni, te lemaradtál.

Annyit tehetsz, hogy vársz, mi sül ki belőle. Ha semmi, akkor léphetsz.

2020. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a barátom tudta, hogy bejön nekem. Nekem is volt egy hasonló esetem, ahol egy qurva jó csaj mellettem ült órákon és fogdosott. Szemmel látható, hogy bejövök neki és nekem is tetszik, de a barátom kiszemeltje. Én nem vagyok annyira geeinctele, hogy a barátomnak a kiszemeltjére menjek. Ha a csaj engem szeret akkor megmondja a barátomnak hogy kösz, de nem. Én csak ez után fogok rámenni. De amit most az egyik legjobb barátom csinált.....
2020. júl. 5. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem nem csak a csajt vesztetted el, hanem egyik baráodat is. Én is képtelen lennék ilyet tenni egy barátommal sem, eszembe nem jutna. Volt már, hogy fhuu de jól néz ki az a csaj lehet meg kéne szerezni, de mikor mesélte barátom, hogy pont ő a kiszemeltje egyből leszartam, egy csaj sem ér többet a legjobb barátnál. Ha szétmentek szétmentek, ott a haverod elhülyültök segít elfelejteni vagy épp összehoz egy másikkal. Egy kapcsolat hamarabb múló dolog mint egy komoly barátság.

Jaa és egy másik dolog, ő nem barát hanem max haver. A barát és haver teljesen más dolog. A haver az akivel jó hülyülni, elvagytok. A barát az akiben bízol, ő is benned és nem ártanátok, sokmindent megtennétek egymásnak.

2020. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!