Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ha a kiszemeltemnek a legjobb barátnője fülig szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba 1 hete ismerem, de nekem nagyon bejön, nagyon szép csaj s láttam rajta mikor ránéztem, s ő is rám hogy ő is érez valamit irántam, s kezdeményeznék, meg beszélnék vele, csak egy probléma van, neki van egy legjobb barátnője, s az fülig szerelmes belém, s így hogy tudjak beszélni a csajjal hogy őssze se vesszenek miattam s ne legyen semmi konfliktus? Tanácsokat kérek mit csináljak ebbe az esetbe, még egyszer hangsujozom hogy nagyon tetszik nekem, s valamivel kéne kezdeményezek, s mit csináljak így?
2017. máj. 27. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kezdeményezel, és a lánnyal aztán összejöttök, akkor a barátnőjének (ha kicsit is, de) ez fájni fog. De simán lehet, hogy a csaj visszautasít, mert a barátnőjével összetartanak, és nem akarja őt megbántani. Amúgy nehéz helyzet..:S
2017. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen elég nehéz helyzet, de vajon beszéljek a barátnőjével is, s szépen magyarázam meg neki hogy fogadja el, mert így mindenkinek jobb, s valami ilyen hasonló dumákat, vagy fölösleges?
2017. máj. 27. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy álsz azzal aki fülig szerelmes beléd?
2017. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy igazából semmi közöm nincs hozzá, nem is beszéltünk, csak probálja tudatni velem, s mikor a közelébe vagyok akkor probál külömbözö jeleket adni.
2017. máj. 27. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret sportolni evereszt környékén el tudsz rejtőzni
2017. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet. Nem írod, hány évesek vagytok, de 16-17-18 évesen már azért illik tudni kezelni egy viszonzatlan szerelmet, és csendben lenyelni a békát...

Vagyis igazából ha a szerelmes barátnő problémázik a dolgon, az csakis az ő hibája lesz, nem a tiétek.

Ne tőle tedd függővé a boldogságodat. Attól ő még nem kap meg téged, hogy a barátnőjéhez se közeledsz, ergo csak magaddal szúrnál ki, nem vele.

2017. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is igy gondoltam, mert én nagyon szeretem a csajt, csak a barátnőjével is meg kéne értessük hogy fogadja el, kicsit nehéz lesz neki de muszály, valakit majd ő is kap
2017. máj. 27. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelj, én az egész életemet viszonzatlan szerelmekkel éltem le, amióta az eszemet tudom, de nekem ez a sorsom. Szar, persze, de értelmes ember tudomásul veszi szép csendben.


Tőlem talán hiteles, ha azt mondom, ne törődj a barátnő érzéseivel, mert úgysem segíthetsz rajta, hiába szeretnél. Majd kiheveri. Az élet nem mindig igazságos.

2017. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 October15 ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a merevedés az nem egy érzés? :D Ettől eltekintve nem hiszem, hogy feltétlenül bármi dolgod lenne a barátnőjével kapcsolatban. Feltéve persze, hogy nem vettél aktívan részt abban, hogy beléd essen. Persze ettől még előtte pl tisztázhatod, hogy nem kölcsönös a dolog stb de igazából kötelező tennivalód nincs.


25F

2017. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!