Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm rámozdult a kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rámozdult a kiszemeltemre. Ti mit csinálnátok? A többi lent⬇

Figyelt kérdés
A baratnőmmel már 8éve baránők vagyunk. És elekzdtem chatelni egy sráccal és alakulóba volt valami(a barátnőm mindenről tudott) és egyik nap én a sráccal beszéltem, mire a barátnőm csakúgy ráirt,hogy ő meg akarja ismerni..(amiatt a srác miatt sokat sirtam meg minden.) És folyamatosan azzal jön nekem a barátnőm, hogy jajj milyen jófej milyen cuki ez a srác meg uhh meg aah..és szerintem bejön a csajnak a srác már talizni akar vele meg minden és nem veszi észre(vagy ha eszre is veszi, akkor élezi) hogy ez nekem fáj es ez rohadtul rosszul esett, mivel nekem ezzel a sráccal éppen alakult valami..segítsetek ti mit csinálnátok a helyemben?

2016. dec. 27. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú verzióban:

Megbeszélgetném vele, aztán lehet hogy jól megkergetném a határig, bár előlem lehet futni...

Addig jó neki amíg hagyok előnyt... :D

2016. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lány verzióban meg beszélj a barátnőddel alaposan. Mert nem tűnik igaz barátnőnek,ha csak így elveszi a kiszemeltedet.
2016. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem barát.


Én srácként 15 évesen is odavoltam egy csajért de az akkori legjobb barátom is elkezdett vele dumálgatni és csúnyán lecsapta őt a kezemről. Tudta jól mi a helyzet köztünk, tudott mindenről, sőt ígérte is hogy nem fog vele kikezdeni csak beszélgetnek és ennyi. Jah pofátlanul meglátogattak és bejelentették hogy együtt vannak, gondolhatod mennyire pocsék érzés volt. Persze előtte számtalanszor beszéltem vele hogy vegye már észre magát, de hiába nem tette. Amikor ugye már kiderült hogy együtt vannak, napokig nem álltam vele szóba, se a csajjal, aztán a legjobb barátom végre észrevette a dolgot és odajött bocsánatot kérni, és bár nehezére esett de képes volt szakítani a lánnyal miattam, mert rájött mennyire rosszul esett ez nekem.


Egyébként akkor már mindegy volt, nem engedtem hogy szakítson, de nem is lett jobb a viszonyunk.


Ebből megtanultam hogy akkor gyerekként vigyázni kell ezzel akár fiúk, akár lányok vagyunk, a lényeg ugyan az, lenyúlhatják előlünk. Így felnőtt fejjel már más a helyzet, de így sem árt azért vigyázni ezekkel.

2016. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, segítettek💓💓💓
2017. jan. 1. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátnőddel a dolgot, hogy ez mennyire rosszul esik neked. Lehet, hogy rivalitásként fogja fel a barátnőd is a helyzetet és győztesként akar kikerülni.

18/L

2017. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!