Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Őszintén melyik jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak tökéletes alakja és tökéletes bőre van (vagyis tökéletes kívülről) vagy ha egy lánynak tökéletes személyisége van (vagyis tökéletes belülről)? És légyszíves írjátok le, hogy miért.

2020. júl. 6. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Számomra a személyiség és a kinézet is mérvadó. Akinek mindketteje megfelel számomra, azzal volnék hajlandó ismerkedni.

Ha valakinek csak a teste jön be, azt inkább hagyom, mint ahogy azt is, akinek csak a személyisége. (Utóbbival talán barátkoznék).

2020. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A 2 egyűtt
2020. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
A személyiség a fontos. Nem azt mondom,a kinézet is számít, de az eltörpül a személyiség által. A magyarázat teljesen egyszerű: a jó alakú de nem valami jó személyiségű nők a férfiaknak csak kufizásra kell. Ha meg jó a személyisége, de nem néz ki annyira jól, azzal lehet igazán kölcsönös párkapcsolatot kialakítani
2020. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
őszintén? A kettő együtt. Viszont tökéletes nem létezik, ezt jegyezd meg.
2020. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
94%
Külső megfog, belső megtart. Mindenkettő ugyanolyan fontos.
2020. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Stark2000 ***** válasza:
83%
50-50%. Egyik sem tudja kompenzálni a másikat, egyszerűen kell mind a kettő.
2020. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet szétvalasztani! Én úgy közelíteném meg a témát hogy nálam a tökéletes külső romlott belső szóba sem jöhet! A szépség viszont relatív, tehát mindnyájunknak más a szép és más tetszik. Összefoglalva nekem kell egy teljesen normális belső és hogy vonzodjak hozzá fizikailag.


24/F

2020. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Mindegyik..... ép testben ép lélek........ tudom nem mindig igaz. Ha jó a személyisége, de nem tetszik, akkor csak barát.
2020. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt csak azért kérdeztem mert nekem homokóra alakom van (igen lány vagyok és nem kérek privátot) és nincs annyira jó személyiségem (vagyis csak kívülről nem jó ahogyan mások ismernek, mert kívülről nagyképű és idegesítő vagyok de valahogy a kedves és barátságos típus is bennem van csak azt nem szoktam "használni mert régebben azzal nagyon sokszor kihasználtak). A legjobb barátnőmnek pedig nincs jó alakja (nem bántásként mondom rá csak úgy értem, hogy lapos) és egy csomó srác vele beszélget, meg össze akar vele jönni azért mert kedves, segítőkész meg minden, én nem teljesen az ellentéte vagyok. szóval csak ezért kérdeztem de úgy tűnik, hogy inkább a belső számít
2020. júl. 7. 15:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes ARC kell, a többi utána jön. Alakon lehet munkával változtatni, személyiség is (talán) fejleszthető, de ha arcra nem vagy az esetem, nem leszel.
2020. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!