Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén szerintetek lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén szerintetek lehet szerelmen alapuló kapcsolat egy viszonylag szegény lány és egy viszonylag gazdagabb fiú között? Saját tapasztalatokat is szívesen meghallgatok!

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, attól még hogy valaki gazdagabb, ugyan úgy tudja hogy nem mindneki teheti meg azt hogy olyan jó cuccokba járkáljon mint ő.

Benne is vannak érzések és értékeli a pénzt.Nem a pénz fog neki számítani, hanem te ha tényleg szeret.Az anyagi helyzetedet pedig elfogadja.

2020. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért ne lehetne? Attól, mert valaki szegény, még nem lesz egyből pénzéhes ribi. Ugyanígy, attól, mert valaki gazdagabb, még nem feltétlenül lesz anyagias, nagyképű tapló.
2020. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én programozó vagyok, jól keresek. A párom még tanul és az amit tanul abból értelmezhető bevétele nem lesz, mással meg amit tudna a bérminimum közelében fog keresni. Második házassági évfordulónk közeleg.
2020. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha valódi, mély szerelem van közöttük, mert akkor nem a pénz az, ami számít. DE az ilyen szerelem ritka, mint a fehér holló.


Szvsz: Én nagyon félek a gazdagoktól, mert sokan elvesztik a mértéket - nem tudnak viszonyatni lefelé -; én nagyon mélyről jövők és nem örülnék, ha a pénzén akarna valaki megvenni, vagy azzal uralkodni felettem.

2020. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nem pénz függvénye
2020. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de a szülők mindég kretének....
2020. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
0%
2 okból is indokolatlan a kérdés: Egyrészt mert pontosan tudja mindenki nagyjából az elmúlt 400 évben, hogy lehet. :D [Az előtt is max nem így hívták.] Másrészt meg azért mert a "tini párkapcsolatok" kategória okán a fiú pont annyira csóró mint a lány lévén egyiküknek sincs egy fillér jövedelmük sem, max a szüleik anyagi helyzete közt lehet differencia. :)
2020. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: teis tudod pontosan hogy mire értettem a kérdést csak gondolom unatkozol és jól esik név nélkül nagyoskodni. Jó tanács: ne égesd magad máskor, ülj inkább csendbe :)))))))))))))))))

Köszönöm a többiek normális válaszát ! :)

2020. máj. 10. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Csendben ül....

.....nem bír....

Nem lehet, mert... mert... na várj kitalálok valamit...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Áhhh:Te a fiú vagy a lány vagy? Ha fiú akkor hülye kérdés

2020. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Tapasztalatból írom hogy nem.. Vagyis a pasitol függ.. De mindegyikben van egyfajta szégyen.. Hogy szégyelli a barátnőjét mert nem teheti meg azt amit ő.. Te melyik véglet vagy? A fiú vagy a lany? Lányként szerintem nem érdemes gazdag pasival kezdeni mert előbb utóbb elő jönnek a különbségek..
2020. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!