Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért nem írja a fiújának, hogy szeretlek vagy valami????és miért válaszoltok késöbb az üzenetekre ??Ne mindig a fiú irja már hogy szeretlek meg stb... 21.század van! Nem szégyen!!!!!!

Figyelt kérdés
Tudjátok milyen szarul esik az a fiuknak? Háátt nagyoon!!! És akinek nm inge ne vegye magára köcce
2020. júl. 10. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez*
2020. júl. 10. 16:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Én páromnak minden beszélgetésünk alkalmával elmondom, hogy szeretem és ez fordítva is igaz. Plusz ha látom ő ír mindig próbálok gyorsan válaszolni, de ez attól is függ, hogy éppen mennyire vagyok elfoglalt (munka, edzés stb)
2020. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Én is mindig írtam legutóbbi szerelmemnek hogy szeretem, nekem fontos hogy érezze hogy szeretem és én is érezzem, hogy ő engem.

Nem mindenki ilyen csak valaki azért nem írja mert nem érez úgy, valaki pedig csak szimplán mert nem érzi fontosnak hogy így is kifejezze a szeretetét, inkább a tettek, nem a szavak embere

2020. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Attól még, hogy neked volt egy rossz tapasztalatod valakivel, nem mindenki egyforma.
2020. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!