Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha a fiú kedveli a veszélyes dolgokat?

Figyelt kérdés

Ez az úgynevezett adrenalin függő.Amikor minden veszélyes baromságban benne van(persze tudja mire képes, nem vállalja túl magát)

Ez kizáró ok lehet egy kapcsolatnál?Nem aggódnátok érte túl sokat?Vagy ez inkább vonzó ,hogy tudja egyszer élünk és minél érdekesebb/tartalmasabb legyen, olyan amire megéri emlékezni?Nem lenne fura hogy szinte bárminél feldobhatja a pacskert, de úgy beszél a jövőjéről mintha 100 évig élne?

Belemennétek egy kapcsolatba egy ilyen emberrel?(ha szépen megkérlek ,kifejtenéd)



2020. júl. 12. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Talán
Nem
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy fiú ilyen, azzal engem önmagában nem zavar, azonban semmi kapcsolatot nem kezdenék egy ilyen emberrel.
2020. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Engem inkább csak az zavarna, ha erőltetné, hogy én is menjek vele ilyen "kalandokban" részt venni.
2020. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez vmi sport, akkor oké.

Ha nem legális, félig-meddig legális menőzés, akkor irtó gáz. Mint haver se tartanám vele a kapcsolatot.

2020. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavar, amíg nem az én párom.. Aggódó típus vagyok ugyhogy nem díjaznám az ilyesmit.
2020. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem zavar.Én is adrenalin függő vagyok
2020. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Zavar, nem akarom hogy meglegyen a lehetősége, hogy a párom akármikor "feldobhassa a pacskert"
2020. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Engem zavarna és szerintem egy épeszű lány sem akarna "megözvegyülni", szóval csak hozzád hasonló őrült csaj képes elfogadni az ilyesmit, akit nem zavar a veszély és a halál gondolata.
2020. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Én annyira parás vagyok, hogy biztos beleőrülnék abba, hogy mindig féltem.
2020. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Én imádnám a palit. Most komolyan minden srác manapság olyan unalmas. Egy ilyen fiú mellett lenne élet szóval én gondolkozás nélkül belemennék egy ilyen kapcsolatban. 18L
2020. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
nem értek egyet a 7. válaszolóval. én is ilyen vagyok (csak lányként) és én nagyon jól ellennék vele szerintem. ha aggódós vagy, és nem ilyen típus, de tetszik a srác, akkor szerintem attól szerintem ez nem ok arra, hogy ne jöjj össze vele.
2020. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!