Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta hogy aranyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy aranyos vagyok? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Elore leszogeznem hogy nekem nem jon be a srac. Kicsit fura es kulsoleg sem az esetem. De neha szoktunk beszelgetni, sokszor hozzamszol, vicceket mond (ami szerinte vicces) es amikor ettem (full atlagosan) akkor azt mondta hogy milyen aranyosan eszem. Csak mert ha tetszem neki es esetleg akar valamit tolem az eleg kinos lenne, mert az egyik baratnom elegge ra van indulva a sracra. Bocs hosszu lett :)
2020. jan. 28. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt inkább tőle kérdezzd meg de szerintem igen
2020. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb egyetek együtt a barátnőddel!
2020. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nagy valószínűséggel igen, tetszel neki. Bár nem értem a kérdést miért a szexuális kategóriába tetted a tinirovat helyett :)
2020. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Én kiugrok az ablakon, ha aranyosnak neveznek!

Aranyos egy kutyus, vagy egy plüss. Egyesek számára egy gyerek is. De egy pasi ne aranyosozzon le.

2020. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán,de nálam is volt hogy le aranyosoztak/cukiztak úgy hogy nem éreztek írántam semmit.Amúgy azt mondta hogy aranyosan esszel nem azt hogy aranyos vagy,úgyhogy így kevesebb esélyed van rá.
2020. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy azt mondta, aranyos vagy, nem tetszel neki. Ha más jel is van, akkor lehet, de önmagában ennyi nem elég.
2020. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!