Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszem észre azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszem észre azt, hogy a legtöbb fiút a felszinesebb lányok érdeklik?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok! Mert vannak kivételek, mint pl én is az vagyok. De én azt veszem észre, hogy egy olyan lányt aki felszínes, mindenét mutogató, felvágos


Azokra sokkal több fiú hajt, mint a normális, kedves, szép lányokra. És sajna legtöbb embernek már az sem számít, hogy esetleg nem olyan szép az a felszínes lány. Csak gondolom vagy szimplán egy lyuk nekik a lány. Vagy menőzni akarnak vele.


És én nem ismerek annyira sok lányt. De már tapasztaltam párszor ilyen dolgokat. Pl van egy lány ismerősöm. Akinek van 2 barátnője aki eléggé magamutogatós, flegmák és okoskodnak mindig csakmert ő most betőltötték a 18-at. Akkor ők már felnőttek. És van az a csaj aki normális. Szép de van 1-2 kg felesleg rajta, de az nem számít. A másik 2 barátnőjét nem mondanám szépnek! De mégis rájuk buknak sokan. Egy srác azt mondta azért mert màr van autójuk XD. Én még 18+os lánytól ritkán hallok ilyet :D. Pedig kb attól a kortól számítva egyre többször fordulhat elő olyan lány aki már pénzéhes is. Mivel ilyenkor egyre nagyobb haszna lehet abból, hogy esetleg eltartsák.


Nekem még régen volt egy barátnőm. Aki feltételezem, hogy az elején még normális volt. De a csaj társaság akikkel lógott. Tartalmazott ilyen tipik lányokat is. Akik megronthatták ezért vert utólag át és csalt meg talán?!



2020. júl. 19. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert az emberek nagy része felszínes.
2020. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is 18 éves vagyok.

Ismerek olyan lányt is akinek van 1-2 pl bikinis képe mégis normálisnak tartom. Tehát én képek alapján annyira nem itélkedek!

2020. júl. 19. 18:14
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem fejlődött ki a szociális képességük és csak luk kell nekik, akkor meg minek többre törekedni?


Majd lesz egyszer egy intelligens környezet, ahol nem csak a külső fog számítani.

2020. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
18:17 De nem is a kűlső. Fennt írtam, hogy hamarabb kell nekik egy rosszabb kínézetű felszínes lány. Mint egy normális lány aki még esetleg szép is. Mármint ezt azokra a felszínes fiúkra értem!
2020. júl. 19. 18:21
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom mert könnyebben kaphatóak, vagy nem? Ne érts félre, én sem szeretem, ha felszínes a lány, csak tipp
2020. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
21:18 Szerintem azoknak a fiúknak kaphatóak könnyebben. Akik pl menők, autóval járkàlnak már 17 évesen meg van pénzük. Vagy valamelyikkel rendelkeznek. Attól függ, hogy a csaj mit szeretne!
2020. júl. 19. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Vagy csak te hívsz felszínesnek azt, akinek van barátja, mert neked nincs.
2020. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem te csak rossz társaságban vagy. Lehet, hogy nem a közvetlen közeledben kell keresgélned.

Az is lehet, hogy ő van rossz társaságban. Rossz hatással vannak rá a többiek (amit akár maga is érez), de nem mer távolodni, akár szükség, akár kényelem miatt. Lehetnél a megmentő, aki kirántja. Szerintem a múltbéli rossz tapasztalaidat ne általánosítsd rá is. Egy ilyen jó lehetőséget senki ne szalasszon el, főleg ha ennyit agyalsz rajta.

2020. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Oké na de sajnos ő nem akar tőlem semmit. Mert annyira nem vagyok az esete volt olyan 1 buliban mikor együtt voltunk. De csak ennyi van olyan lány akinek tetszem. nagyon szép lány de flegmább a keletnél. A barátnője aki normális és szintén ugyanolyan szép meg pont foglalt, de normális srác a párja.


De már örülnék neki ha végre találnék magam mellé egy ténylegesen normális lányt!

2020. júl. 20. 16:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Azok, akik túlgondolja és ésszel állnak hozzá, azoknak van néhány problémája, ami miatt nem jön létre a kapcsolat.


YouTu.be/eDInx5Wrkcw

2020. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!