Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám titkolni azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám titkolni azt, hogy irigy vagyok, és hogyan tudnám megjátszani, hogy örülök a másik örömének?

Figyelt kérdés
Borzasztóan irigy vagyok néhány osztálytársamra, mert nekik van párkapcsolatuk, nekem meg nincs. A legjobb barátnőmnek is van párkapcsolata, és mindig leírja, hogy mit csináltak a barátjával, amire én nem tudok mit írni, és lerí rólam, hogy irigy vagyok. Főleg meg amikor élőbe mondja, akkor nem tudok úgy csinálni, mintha örülnék neki, mert nem örülök neki és néha magamban elküldöm őket a k..... anyjukba. Engem a fiúk csak cikiznek, sose kapok senkitől se egy rohadt bókot se. Én vagyok az egyetlen az osztályból, akinek nem volt még barátja, és le fogok maradni a tini szerelemről, ami önmagában ciki, főleg amikor látom instán, hogy mások kiteszik, hogy ennyi meg ennyi ideje vannak együtt, én meg sehol nem vagyok.
2020. júl. 20. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Itt a gondolkodásodat kéne megváltoztatni alapvetően. Egyáltalán nem ciki, hogy nem pasizol, az a ciki, ha valakinek ekörül forog az élete.

Nem vagy lemaradva semmiről.

2020. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Érthető hogy így érzed ezt a környezeted miatt, viszont egyáltalán nem ciki hogy neked még nincs senkid.

Szerintem az ciki ahogy a barátnőd viselkedik, hogy minden szirszart kitereget neked a barátjáról, közbe tudja hogy neked ez nem tetszik.. Azt nemtom hogy mennyire érett a lány, hogy felhozd neki ezt és felfogja/megértse.

Ne aggodj nincs veled semmi baj, de ne szineszkedj, ne játsz meg hogy örülsz. Légy őszinte és egyenes

Plusz, ne irigykedj rájuk, neked is bőven lesz még kapcsolatod, chill;)

17/l

2020. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehet pont azért cikiznek mert bejössz nekik csak idiótán fejezik ki.Kérdezz rá hogy mi a bajuk veled, ha idiótán fejezik ki magukat akkor csak sétálj el vagy bármi.Ez ad egy kicsit "belevalósabb" lány képet rólad. Ha ilyen helyzetben lennék biztos ezt csinálnám.
2020. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár év és megtanulod. Tükör előtt színlelt mosolygás, örülés begyakorlása...alap. Rajtad múlik.
2020. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!