Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok, de akár tapaszta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok, de akár tapasztaltabb fiúk véleményére, tanácsára lennék kíváncsi hogy mit tennétek ilyen helyzetben ?

Figyelt kérdés

Na szóval.. Van egy lány, akinek bejövök (ez tuti, ne ezen legyünk fennakadva hogy de mivan ha mégse...), és igazából ő is bejön nekem, de valóságban még sokat nem beszéltük, bár már párszor találkoztunk. Mivel én vagyok a fiú, ezért nekem kell kezdeményeznem, és nem egy átlagos "szia, mizu?" dologgal szeretnék beállni a sorba, hanem valami normális szöveggel, ami az ismerkedésre lyukadna ki, nem egyből arra hogy szerelem így, úgy, mert mint mondtam még nem sokat beszéltünk, és külső alapján nem szeretnék kapcsolatba lépni.

Remélem nem lett kesze-kusza, előre is köszi a válaszokat :)



2020. jún. 26. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hívd el randira onnantól úgyis alakulnak a dolgok.
2020. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyéntöl függ, hogy milyen randira kérésnek öeülne. Ha hozzám odajönne aki tetszik és pl elhívna moziba akkor az nem túl személyes és sablon is, nem mennék vele. Én a helyedbe azt csinálnam amit én is szoktam(így lányként is) hogy elöször próbáld a társaságodba invitálni a barátaival együtt, és így együtt tudtok lenni jobban megismeritek egymást. Ha pedig már az alapozás megvan, szerintem elmehettek kettesben is, és nem lesz olyan ciki, mivel már van közös múltatok, sztoritok és sztem ez egy ígéretes kezdet. Sok sikert!
2020. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"hogy elöször próbáld a társaságodba invitálni a barátaival együtt, és így együtt tudtok lenni jobban megismeritek egymást. Ha pedig már az alapozás megvan, szerintem elmehettek kettesben is"


Bakker, ti lányok de bonyolultak vagytok...

2020. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

#3 a 2-est én sem értem.

Egy mozi nem egy jó program arra hogy beszélgessenek.

Viszont akár egy séta vagy egy fagyi sokkal jobb program ismerkedéskor és ezzel nem szokott semmi gond lenni.

Az hogy le kell itatni meg hasonló az nem jó.

Én is lány vagyok, de ezt sokkal jobb megbeszélni, mintsem ilyen hülyeségekbe belerángatni az embert.

2020. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam olyat hogy le kell itatni? (2-es vagyok) csak azt mondtam úgy alapozni hogy a beszélgetést. Nagyon bonyesz lehet megfejetni...

Én így csinálnám, de ha ti máshogy azt írjátok meg, nem a módszereket kell fikázni. Úgy értettem, ha elmentek közös tàrsaságba, ott már együtt vagytok fizikailag, és mivel már lenne beszélgetési pontotok, így kettesbe is tudnátok menni annélkül hogy ciki lenne

2020. jún. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 szerintem semmi ciki nincs abban, ha valaki anélkül el hív valakit randizni, hogy sokat tudna róla. Az én eddigi randijaim mind így folytak, és így mindig volt témánk, tudtunk miről beszélni, hiszen a randi célja az ismerkedés. Ha pedig kiderül, hogy belső szempontjából nem passzolnak egymáshoz akkor sincs semmi :)
2020. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg hogy lenne-e kedve találkozni veled. Hívd el kávézni, sétálni, fagyizni, vagy valahova ahol tudtok beszélgetni.
2020. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, végül hogy sikerült? Összejöttetek?
2023. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!