Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akit majdnem 7 hónapja ismerek, nemrég találkoztunk, és az első találkozón már sokat szeretgetett ,a fejét is a vállamra hajtotta és úgy ölelt. Sokszor szokott szeretgetni, dicsérni, mondja, hogy kedves vagyok aranyos, néha azt is, hogy jól nézek ki. Nem tudom, hogy ő érezhet-e valamit felém. Mit gondoltok ? Szerintetek érezhet valamit vagy bukta?

2020. júl. 18. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Jóságos Isten!

Mi kell még ahhoz, hogy felfogd, hogy tetszel neki,

s igen, akar "valamit" tőled.

Hogy mit?! Engedd szabadjára, s megtudod.

2020. júl. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ammm háát.

Az van hogy nem 100% azért, de lehet. Ezt csak azért mondom, mert én is ilyen "szeretgessünk és dicsérjünk másokat" féle lány vagyok, és emiatt volt már olyan hogy kicsit félreértett az egyik barátom. De ez csak saját tapasztalat, lehet hogy bejössz neki, de az is lehet hogy mindenkivel ilyen

2020. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Más fiúval nem nagyon szokott beszélni, csak velem, szinte egész nap. Mondta reggel, hogy várja a következő talit. Amikor haza ért, akkor arra gondolt, hogy milyen jó volt a találkozó, nagyon szeret, köszöni hogy vagyok, élete egyik legjobb napja volt és örül nagyon. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pipa :)
2020. júl. 18. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Azta. Hát ebben az esteben valószínűbb hogy bejösz neki, elég nagy hatással lehettél rá:)
2020. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!