Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják annyian, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják annyian, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Nem gondolom magam rondának, de amikor az utcán megyek jó páran szóltak már be hogy csúnya, és egyéb. És ettől egy picit most el bizonytalanodtam, vagy nem is tudom.
2020. júl. 27. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc? Milyen környéken laksz ember? Ha ismernek nem lehet, hogy irigyek? Meg a másik, a szépség relatív, ezt sose feledd
2020. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is irigyek, de küldj egy képet és megmondom:)
2020. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csúnya lennél se kellene emiatt beszólniuk. Én általában direkt azt szoktam mondani hogy ,,köszönöm", hadd fagyjon az arcukra a mosoly. A lényeg hogy te elfogadd magad, és akkor minden normális ember el fog fogadni. Aki nem, azzal van a baj :)
2020. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy relatív, csak azért mégis rossz.

Nem ismernek, random ismeretlen emberek szólogatnak be...


Köszi a válaszokat. :)

2020. júl. 27. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz emberektől kérdezed.
2020. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem kérdezem..
2020. júl. 27. 21:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A Blahán is beszól mindenki mindenkinek, szóval ezt ne vedd magadnak, lehetsz te jóképű simán 😁
2020. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"De nem kérdezem.."


Akkor meg minek hallgatsz olyan emberekre, akinek a véleményére nem is voltál kíváncsi? :)


Válts környezetet, új emberek között majd nagyobb eséllyel lesznek pozitívabb vélemények rólad.


Nem a megfelelő emberekkel vagy körülvéve, ennyi!

2020. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer történt ilyen amikor elösször mentem pestre.

Valami random gyerek mondta hogy de csúnya vagy.

Lehet tényleg az vagyok.

2020. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért ha megyek, tegyük fel a buszmegállóban, nehezen váltok környezetet, úgy hogy ott kell lennem. :D


Pont ezaz, hogy nem kérdeztem mégis mondva van.

2020. júl. 27. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!