Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez tud kezdeni egy csúnya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez tud kezdeni egy csúnya ember?

Figyelt kérdés

Sajnos rólam van szó és hát tény, hogy nem vagyok a világ legszebb embere finoman fogalmazva .. Őszintén szólva arra lennék kíváncsi, hogy ez pontosan mennyire lehet hátrány a társkeresésben?


Nyilván azt tudom, hogy a külsőmet tekintve a nők 80%-a szoba sem állna velem, viszont a maradék 20% igényerol sok mindent nem tudok.


21/F



2019. nov. 9. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ápoltnak és ízlésesnek kell lenni. Az enyhít a dolgon. És saját szinten keresni a nők között.
2019. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Miért tartod magad csúnyának? Mi az, ami szerinted csúnya rajtad?

Szerintem minden embernek más az ideálja. Van, akinek nem fogsz tetszeni, és van aki annak is örülne, ha beszélgetnél vele. Ez saját tapasztalat. 16 voltam, amikor tetszett egy fiú. A barátnőim szerint "csúnya" volt, én meg már attól is a fellegekben jártam, ha rám nézett :)

28L

2019. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Kedves és humoros viselkedésével leveszi a nőket a lábukról.


Aki a külső alapján dönt, azzal nem is érdemes szóba állni, de mindenkiben van valami vonzó és nem mindenkinek egyforma tetszik. Az ízlések különbözőek és lehet, ami neked csúnya, az másnak bejön.

2019. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Van egy ismerősöm aki nem kifejezetten egy helyes fiú, de valamiért sok lány oda van érte. Talán ha azt látják rajtad hogy magabiztos, ápolt, jófej és vicces vagy akkor nincs veszve minden.
2019. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha valakinek szép a lelke, jó a viselkedése, kedves, humoros és ápolt, kellemes illatú, akkor még a legrondább pasi is megszépülhet!
2019. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!


1: Alapvetően egyetértek. Én is igyekszem megfelelni ezeknek a kritériumoknak, viszont sajnos sokszor nem tudom belőni a saját szintemet az ellenkező nemnél és ez olykor "problémákat" szokott okozni.


2: Egyszerűen csak azért tartom magam csúnyának, mert ha belenézek a tükörbe, akkor nem tetszik az, amit látok :/. Gondolok itt az orromra, az arc felépítésemre, az államra, a számra stb.. egyszerűen nézni se bírom magam egy bizonyos időn túl. Viszont erre még lehetne azt mondani, hogy csak én látom így magam, ugyanakkor sajnos a világtól is ezt a visszajelzést kapom. Ennek köszönhetően sosem volt senkim. Amúgy én is egyetértek veled az ideál kérdésében, de úgy gondolom, hogy vannak olyan szélsőséges esetek, amelyeknél az egyetértést - az előnytelen kinézet tekintetében- hatalmas százalék követi.


3: Egyetértek a külsőség alapján lévő megítélés helytelenségével, de szerintem a mai világban ez is szerepet játszik (valahol jogosan) egy kapcsolat kialakításában. Szóval szeretném én is azt hinni, hogy csak a belsőm elég egy lánnyal való kapcsolat kialakítására de ilyet még sosem tapasztaltam ..


4: Az a baj, hogy a tapasztalataim után bármennyire is akarok nem tudok magabiztos lenni. Mindenesetre igyekszem minél többet kihozni magamból, hogy valóban ne legyen minden veszve.


5: Ez igaz lehet, viszont szerintem ezzel maximum baráti keretek között tud érvényesülni valaki :/. De legalább "az is jobb, mint a semmi".

2019. nov. 9. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
2/6 vagyok. Én olyan ember vagyok, aki nem azt látja, hogy csúnya valaki vagy szép, hanem hogy tetszik vagy nem tetszik. Vannak az ápolatlan emberek, de azok gusztustalanok, az teljesen más. Ettől függetlenül értem, amit leírsz, csak nem tudom elképzelni, hogy mi az a csúnyaság, amit te és állításod szerint mások is látnak. Esetleg tudnád egy ismert személlyel prezentálni, hogy pl. olyan csúnyának tartom magam mint.... Mert ne haragudj, de tényleg nem tudom elképzelni, egy ápolt emberről, hogy csúnya.
2019. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, most hirtelen senki sem jut eszembe, akit feltudnék hozni példának. Igazság szerint egyfajta tipikusan előnytelen arcra kell gondolni, viszont ettől függetlenül még lehetek ápolt. Szerintem nem ez határozzam eg azt, hogy valaki csúnya-e vagy sem.
2019. nov. 9. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy csak 80%-a nem áll szóba veled. A maradék 20 is még rengeteg. Velem 99.999%-a legalább nem áll szóba...
2019. nov. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!