Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy többségben a szebb lányok (nem a teljesen ki sminkelt instamodell tévhitben élők) belekényelmesednek abba, hogy azok és rengeteg pasi áll sorban értük, ezért ők nem is sokat tesznek egy kapcsolatért, legyen az csak sima kommunikáció. Ameddig a csúnyácskább, nagy darab lányok maradtak közvetlenek, viccesek, normálisok. Ez vajon miért lehet, miért nem gyakoribb a kivétel? Vagy legalább a változatosabb személyiség...

2020. febr. 18. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányokból lesznek a szingli anyukák :X

Szerintem csak rossz környezetben vagy, vagy rossz helyen akarsz ismerkedni, ha a kinézet pótolja a személyiséget az ott lévő emberekben.

2020. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért általánosítani itt sem lehet.

De tény, hogy azok között, akik a külsejükkel nem aratnak széles körben sikert (direkt nem mondom, hogy nem szépek, mert a szépség szubjektív... akit én a világon a legszebbnek tartok, annak például még pasija sem volt... másoknak nem tetszik, nekem meg az álomnő.), gyakoribb, hogy másvalamivel akarják felhívni magukra a figyelmet. Például: miért van az a sztereotípia, hogy az okos nők kevésbé szépek? Ez nem igaz. Úgy lenne helyes mondani, hogy akik kevésbé népszerűek, azok között gyakoribb, hogy mással próbálnak elismerést szerezni. Mondjuk a tanulással. Akit sokan körülrajongnak, az könnyen elkényelmesedhet.

Persze általános szabályt nem lehet felállítani. Ismerek kevéssé dekoratív hölgyből is olyat, aki egy unalmas, flegma 3,14csa, meg álomnőből is olyat, aki érdekes, és értelmes.

2020. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A nagydarab lányok közül is sajnos sok van, aki flegma, bunkó. Ráadásul ők több bántást, feszültséget kénytelenek benyelni a súlyuk miatt. És ezt gyakran azokon a férfiakon "verik le", akik hajlandóak őket komolyan venni. :P

De azért szerencsére létezik példa az ellenkező esetre is. Vannak vastagabb meg vékonyabb lányokból is kedves teremtések. :D

2020. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöldek! :)


#1 Próbálkozok Tinderen is és Badoon is, de eddig nem sok sikerem volt. Hiába húznak ők is jobbra, ha egyszerűen csak az egyszavas válaszok mennek többnyire, akárhogy is kezdeményez az ember. Illetve a teljes érdektelenség jellemzi őket a másik fél felé. Egy idő után meg ên is megunom az egyoldalú kérdezgetőzést vagy a kommunikáció fenntartását.

Badoon pedig eddig két lányt húztam jobbra, akik tényleg szépek (szerintem főképp számomra) és nem a smink teszi őket azzá vagy a sok mű dolog, de ők törölték is magukat azóta, ami fájó azért, mert simán lehettek normálisak csak a pasi felhozatal sem a legjobb, nem a legérettebb egy tartós kommunikációra/komoly kapcsolatra ezeken az oldalakon :D

2020. febr. 18. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen a jó csajok nem írnak leírást.

A csúnya csajok meg egy halom feltételt írnak,

hogy ki írhat rájuk meg, hogy egy éjszakások kíméljék.

Na vannak a szép lányok akiknek a leírása is van és többnyire poénos is. Ők azok a szép lányok akik még veled is szóba állnának mert van agyuk.

Nekem legalábbis ez a tapasztalatom az internetes ismerkedésben.

De amit leírtál az tényleg így van 70% ban kb.

2020. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!