Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az miért van,hogy ha akármilyen lányal beszélek és például kérdem tőle,hogy mit csinál akkor küld magáról egy képet,hogy mit csinál. Vagy ha mondom,hogy unatkozok arra küld magáról egy szelfit és aláírja,hogy:unatkozzunk együtt. Volt párszor olyan is,hogy küldtek videót arról ahogy sírnak.

És ezt nem tudom,hogy miért van. Ennyire megbíznak bennem,vagy csak kedvelnek?

Nem mondom,hogy csúny vagyok mert senki sem az,de valami ultrajó testü/arcú srác sem vagyok.

Előre is köszönök minden választ.

Elnézést az esetleges helyesírási hibákért!



2020. júl. 29. 13:33
 1/4 Manoka8528 válasza:
86%
Ezek a lányok egyszerűen csak buták.Nulla kommunikációs készség,ennyi az egész.Saját magát fényképezgeti és küldi el akár neked akár másnak.Egy árva pillanatot sem áldoznék rájuk a helyedben.
2020. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont annak a jele hogy nem néznek rád valami komolyan; jobb esetben barát, rosszabban (ha nem vagytok annyira jóban) szemetes, akitől figyelmet kapnak ha kell nekik.
2020. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinem azért valamilyen szintű nyitás egy lánytól ha már képet küld magáról biztos jele annak hogy bízik benned.
2020. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ma a tiniknek, a snapchat korában ez teljesen általános, és normális. Nem kell túlzóan nagy dolgokat mögé gondolni.
2020. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!