Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is így kéne ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amigossperanto kérdése:

Szerintetek is így kéne ezt csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki féléve nagyon megtetszett nekem. Kb egyidős lehet velem vagy talán picit idősebb is, mint én. Nagyon okos lány és nagyon szép is. Tudtommal eddig nem volt barátja. Még nem beszéltem vele, de rászeretnék írni valahol és elmondanám neki, hogy nagyon bejön nekem és szeretném megismerni. Sajnos nem ismerem személyesen, csak egyszer láttam, amikor egy ismerősöm szalagavatójára mentem. Azóta tetszik nekem és gondolkozom, hogy hogyan kéne ezt csinálnom. Eddig életemben egyetlen egyszer próbálkoztam be lánynál, és nagyon csúnyán végződött a dolog, ezért kicsit félek. Van valami tippetek?

2020. aug. 8. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Tudd meg valahogy, hogy merre fordul meg leggyakrabban.

"Véletlenül" te is jelenj meg ott. Akkor ráköszönhetsz,

s megemlítheted, hogy ekkor és ekkor, itt és itt találkoztatok,

s te most felismerted. Beszélgess vele arról a szalagavatóról, és

arról, hogy hogyan alakult a sorsa. Említsd meg, hogy örülsz,

hogy összefutottatok, meginna-e veled egy üdítőt, vagy meghívhatod-e egy fagyira. Add meg a telefonszámodat és az e-mailedet, hogy örülnél, ha felhívna. Ne legyél nyomulós, legyél könnyed, természetes, kedves, de ne bájologj, ne jópofáskodj és ne idétlenkedj.

Elsőre elégedj meg ennyivel.

Ha azt mondja, hogy most nem ér rá, akkor is add meg neki a telszámodat,

e-mailedet és mondd, hogy örvendenél, ha tudna rád szakítani időt.

Csináltass néhány névjegykártyát.

2020. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

1-es vagyok.

Ne akarj puszit adni neki elváláskor. A fizikai nyomulás

bezárkózásra ösztönöz, mint a csigabigánál. :)

2020. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%
Csak simán írj rá, hogy ez és ezen keresztül ismered őt. Le ne írd neki, hogy bejön főleg úgy, hogy nem is beszéltetek még. Ezzel várj még.
2020. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, habár az első válaszoló picit régimódibb 😅
2020. aug. 8. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy emailt és telefonszámot/névjegykártyát adj neki! Ha egy fiú ezt mondaná nekem, elszaladnék. Inkább facebook/instagram.
2020. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Az email tényleg kiment a divatból. De az, hogy élőben mész oda, az nem.
2020. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Amit egyes ír, azt én azért megfontolnám:


"Tudd meg valahogy, hogy merre fordul meg leggyakrabban.

"Véletlenül" te is jelenj meg ott. Akkor ráköszönhetsz,"


Ez nem biztos, hogy jó stratégia, szerintem jobb egyenesen ráírni inkább, mint magánnyomozót játszani.

2020. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!