Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jatékot választja helyettem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jatékot választja helyettem.Mit tegyek hogy többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés

Már 8 hónapja vagyok együtt a barátommal aki erőteljesen számítógép függő.6 éves kora óta egész nap csak játszik.A tanulása is rámegy a dologra.Igazából az zavar a legjobban hogy a kapcsolatunk is rámehet.Nem vagyok vele sokat de amikor nála vagyok az történik hogy megkérdezi hogy mehet e 1 menetet mivel nagyon szeretne és addig kéri ameddig nem engedem.1 menetből lesz 3-4 óra folyamatos játék.Én addig fekszem az ágyában és hát unatkozom.Amikor nem tud gépezni pl.nálam van akkor a telefonját nyomkodja.Nem akar menni sehova se.Semmilyen közös programot nem akar.Amikor sétálunk mert valahogy mégis muszály eljönnie akkor is nyomkodja a telóját.Nagyon sokszor kértem hogy ne vagy hogy foglalkozzon velem kicsit többet ha már ott vagyok vagy csináljunk közös programokat.Mindig igérget de mindig ugyan az a menet.Ő játszik én várok.Hosszan tervez velem és azt mondta ha összeköltözünk ő bizony napi 5-6 órát akar majd játszani.Mondtam hogy akkor én viszont el fogok menni otthonról mert nem fogok ülni és várni.Van valami esélye annak hogy kicsit visszavesz?Már mondtam hogy a kapcsolatunk is rámehet erre szóval változtasson.

17L



2020. aug. 11. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne alapozz nagy jövőt erre a srácra, kérlek...

Megpróbálhatsz játszani vele és akkor az is egy jó közös program lehet, ugyanakkor szerintem nincs sok értelme egy olyan kapcsolatban lenni, amiben a másik fél ennyire nem tisztel (leszarja, hogy te unatkozol órákon keresztül, nem foglalkozik veled, nem próbál változtatni a függőségén...). És ezt úgy mondom, hogy mindegyik eddigi barátom gamer volt (a jelenlegi is az, ő csak súrolja a függőség határát).

2020. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Amúgy ez tipikus bármennyire is beleszarik a kapcsolatba, a lány annál jobban akarja megváltoztatni vele maradni, a fiú még inkább leszarja.

2020. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit tenni. Megmondtad hogy mire lenne szükséged és mi nem működik, ő nem változtat, ennél többet nem tudsz csinálni.
2020. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba.
2020. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan ott hagynám. Nem kellene nekem olyan fiú, akit ennyire hidegen hagy, hogy órákon át unatkozok.
2020. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Flagstaff ***** válasza:
100%
Hááát... ha a fickó 17 éves, és te az ágyában fekszel ő meg közben gépezik... szerintem kuka. Biztosan találsz olyat, akinek az ágyában fekve nem fogsz unatkozni!
2020. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
19%
Játszt te is vele.
2020. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Mit lehet egy ilyen gyerekben szeretni?
2020. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szedett fel?
2020. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Hogy jöttetek össze egyáltalán? Gondolom volt az a pillanat kapcsolat elején(vagy az elött) amikor ő lépett és hanyagolta az addikcióját még ha csak egy pillanatra is. Próbáld meg kiszakíni a játékokból, beszélj erről a szüleivel is mert ahogy említetted már a tanulmányaira is hatással van ami meg a jövőjére, ami jelenleg "veszélyeztetve" van.
2020. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!