Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden ok nélkülszakítottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ok nélkülszakítottam a barátommal. Lesokkoltam, mindenki helyettem akart döntéseket hozni. Mit tegyek, hogyan szerezzem vissza? Odamenninem merek, félek a reakciójától

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Edd meg, amit főztél.
2018. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 hónapig csak azt csináltam, százszor megbántam, azt mondta ő nem haragtartó.Sokan mondják hogy még akar valamit, de nem vagyok benne biztos így nem kérdezem meg.
2018. márc. 27. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most arra vársz, hogy mi kérdezzük meg helyetted?
2018. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, szimplán csak egy tanácsot vagy egy indulópontot szerettem volna kérni.
2018. márc. 27. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Odamenni nem mersz, de szeretnéd visszaszerezni. Azt javaslom, írj neki levelet. Írd meg, hogy indokolatlanul és alaptalanul megbántottad, ezért bocsánatot kérsz. Reméled, hogy már nem haragszik rád. A végén kívánj szép húsvéti ünnepet neki.

Ezután tőle függ, hogy mit dönt, a lényeg az, hogy te megtetted az első lépést. Ha lehet, megírod majd, hogy végződött?

2018. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván megvolt az ok:)

Én sem jönnék össze az exemmel ha idejönne, pedig nem 5 percre lakik.

Egyszerűen voltak dolgok amik nem működtek és nem is változtatott rajtuk hiába kértem. Gondolom nálatok is hasonló volt a helyzet.


Fogadd el a dolgokat, majd lesz jobb, vagy legalább hasonló akinél nem követed el ezeket a hibákat.

2018. márc. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írj rá

Részletesen meséld el hogy mi miatt szakítottál

És probald vele megbeszelni hogy még mindig szereted őt és békülni akarsz, es csak hirtelen felindulasbol szakitottal vele

2018. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ennyi bizalom nincs/nem volt köztetek, hogy bocsánatot merj kérni tőle? Mert ez így nem volt egy komoly kapcsolat akkor.
2018. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!