Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá, hogy szimpati...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá, hogy szimpatikus legyek neki?

Figyelt kérdés
Instagramon szimpi egy fiú, ugyan még nem írtam rá, de szeretnék vele ismerkedni. Mivel nem ismerem őt, és ő sem engem valami nagyon okos szöveggel szeretnék ráírni, ami után érdeklődne utánam és szívesen beszélgetne velem. Tudnátok ötleteket adni? Előre is köszönöm! :)

2020. aug. 12. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Így: szia mizu?😍😍😍
2020. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de azért ha lehet írjatok még ötleteket😂
2020. aug. 12. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ne legyél ennyire életképtelen, ha bejössz neki mindegy mit írsz, örülni fog
2020. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Szia xy vagyok, tudom ugyan nem ismerjük még egymást, de a látottakból ítélve érdekes embernek tűnsz és kíváncsivá tettél. Jó lenne megismerni, beszélgetni. Remélem nem tűnök nagyon tolakodónak.
2020. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
"Szia, tudom hogy nem ismerjük egymást, de nagyon szimpatikusnak tűnsz. Lenne esélyem ismerkedésre veled, vagy inkább hagyjalak?"
2020. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 3.! Hát igen ha tetszenék neki akkor tényleg mindegy lenne mit írok, csak hogy vissza sem követett még😂
2020. aug. 12. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Itt az instan, instant belédloveltom..sok vigyori jellel,

így vicces is meg, komoly is és van kapaszkodó benne, amivel, ha

akarja tudja folytatni a beszélgetést.

Sok szerencsét!

Ne legyél erőszakos!

2020. aug. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!