Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el, hogy szimpati...

Hogyan érjem el, hogy szimpatikus legyek az embereknek?

Figyelt kérdés

Hogyan legyen jobb a kisugárzásom?

Mert nem nagyon kedvelnek az emberek engem, ismeretlenül se. Gyakran buszozok (távolsági buszon, sok ember között) és gyakran én vagyok kb. az utolsó, aki mellé ül valaki. Szóval mellém nem valami szívesen ül a legtöbb ember ezek szerint.

Utcán meg megbámulják az arcomat sokan.

Az arcom nem túl szép, de átlagosan öltözködök, a hajam is átlagos.

Haverjaim se nagyon vannak így, hogy nem vagyok szimpatikus senkinek.


2013. szept. 13. 19:41
 1/2 anonim válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Mosolyogj sokat,próbálj meg kedves lenni és sokat beszélgetni az emberekkel (már ha csak annyit kérdezel ,,Hogy vagy!,, már néha az is csodákra képes. De mégis a legfontosabb a mosoly és a kedvesség. Sok sikert!
2013. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,de engem már nem is zavar..sokan azt mondták a hátam mögött hogy félnek tőlem :D

Inkább féljenek mint szivassanak :))

2013. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!