Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb hány nap beszélgetés után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány nap beszélgetés után szokott eljönni az első találkozás?

Figyelt kérdés

Tehát internetes kezdeményezés után hány nap után szoktatok találkozni először? Kb.

4-5 napja beszélgetek egy lánnyal, és esedékes lenne már összefutni vele mielőtt el laposodik a beszélgetés a neten. Viszont sokat dolgozik, így arra gondoltam hogy egyeztetés nélkül bemennék hozzá a boltba ahol dolgozik. Szerintetek?

Egy max 4-5 perces látogatásra gondoltam,. Milyen témát lehetne bevetni úgy hirtelenjében ilyen helyzetben?


2020. aug. 14. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gáz ha így bemész, ott vége is lenne az ismerkedésnek - olyan mintha követnéd és lihegnél mögötte. Hozdd fel a találkozót vele és kész. Ha 2 héten belül nem ér rá, akkor a kapcsolatból se lenne semmi, hisz nem tudnátok eleget együtt lenni. Ez a jobbik magyarázat, rosszabban nem akar tőled semmi komolyat.


Nem te vagy az egyetlen fiú akivel beszélget, azt elhiheted.

2020. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stark2000 ***** válasza:
100%

Én max 1 hétig húzom, tovább nem. Legutóbb 3 napig beszélgettem egy lánnyal miután felhoztam a találkozást. Bár ott érezhető volt részéről is a vonzalom, így nem is volt ebből probléma.

Nem tudom milyen a kapcsolatotok az említett lánnyal. Ezt te tudhatod csak, hogy mennyire jó ötlet beállítani váratlanul. Ha alapvetően úgy érzed szívesen beszélget veled, jól kis is jöttök chaten, van téma, akkor talán nem lehet probléma, még örülhet is neki. Viszont ha szótlatanabb, visszafogottabb, nem igazán nyílt még meg, én lehet elvetném ezt.

Amúgy ha nem tud időt szakítani rád, és folyton kifogásokkal jön ami miatt nem ér rá találkozni, akkor engedd is el. Aki akar veled találkozni, az talál/szakít időt rád.

2020. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!