Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A internetes ismerkedés miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A internetes ismerkedés miért ennyire sikertelen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az általam interneten megismert embereknek nagyon kis százalékával vettem fel rendesen a kapcsolatot. Jó sok a kamu meg minden és manapság a rendes emberekből is hiány van szóval ezt értem. De fókuszáljunk csak azokra akik normálisak. Tehát nyilván most azokhoz szólok akik szoktak interneten ismerkedni, nálatok ez hogy megy? Beszélgettek gondolom, megtetszik az írása vagy egyből képet cseréltek lényegtelen mert most tegyük fel,hogy meg is kedvelitek. Ti hogyan folytatjátok? Logikus lenne a találkozó, hogy személyesen is megtapasztaljátok. Nos az én fejemben így nézne ki egy tökéletes. De térjünk is a szürke valóságra, én azt tapasztalom, hogy egy idő után lankad az érdeklődés, a figyelem. Ritkán ír nemtörődömen válaszol vagy csak átfutja amit írtál neki és olyat kérdez amit már leírtál stb. arról meg nem is beszélve, hogy értelmes ember aki kommunikál veled, érdeklődik minden, olyan nincs. Egyszerűen soha nem találkoztam olyannak aki a fenti folyamat mindegyikében megfelelne. Vagyis arra gondolok miért olyan nehéz amit ott fent leírtam?

Kíváncsi vagyok a véleményeitekre és tapasztalataitokra erről az internetes ismerkedésről, hogy miért van az ilyeneknek a 90% halálra ítélve..



2018. aug. 1. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes, mint amilyen ez az internetes kor. De ha már élőben találkoztatok, akkor lehet belőle valami.
2018. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Hasonlóval én is találkozom,próbálkozom interneten én is, de sok esetben a lányok vissza sem írnak, de szerintem élőben sem lenne ez másképp, többség felszínes lett éd csak a külső meg az anyagi javak amik fontosak más már nem! Amúgy ha lány vagy írj ha gondolod! :D
2018. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, van sajnos pozitív és negatív tapasztalatom az internetes ismerkedésről.


Pozitivumok : Az első barátomat így ismertem meg.

Szereztem barátokat , akikkel Facebookon tartjuk a kapcsolatot azóta is .

Többször megtörtént a találkozó is az adott személlyel. Van amelyikkel ma is beszélek, van egy srác aki csak kiderult...akart, de nem jött össze neki.


Negatívumok:

Bunkók az emberek, rengetegen rádirnak, BUNKÓN, hogy fizetne szexért.(Pfuuuuu..itt tart ma Mo. )

Vagy a tipikus szia mizu..téma? Kérdések, miközben a fejemet fogom, egyáltalán miért írt rám, ha azt se tudja miről beszélgessünk .


Ha megváltoztatom a képem, egyszerűen ott a pasik még észre sem veszik, hogy jaaaaaj ezzel a lánnyal már egyszer beszeltem...csak nem emlékszem rá...és jönnek a hülye kérdések előről

Sokan unaloműzésből regiznek ilyen oldalakra.


20 vagyok, de már eszemben sincs ilyen oldalakat használni, hiába vannak jó ismerőseim onnan. 17 éves voltam , mikor regiztem, csupán ismerkedés céljából.

2018. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi nagy szerencsével ki lehet fogni olyan embert, akivel normálisan működik a kommunikáció és megvan a kölcsönös érdeklődés. Nekem már rengeteg próbálkozásom volt, főleg erről az oldalról. Néhány embert pár hónap üzengetés után fel is vettem Facebookon ismerősnek és akkor Messengeren folytattuk tovább. Viszont ezeknek a "barátságoknak" a nagy része megszakadt, nem tudom mi lehetett az oka. Lehet, hogy idővel meguntak, nem találtak elég érettnek magukhoz képest, illetve sokszor azt éreztem, hogy annyira görcsösen ragaszkodunk konkrét témákhoz és írásban nem merjük elengedni magunkat, nem merünk viccelődni stb. Viszont kb. másfél évvel ezelőtt volt szerencsém véletlenül belebotlani egy fiúba. Ez kivételesen anotalkon történt, amit egyébként annyira nem ajánlanék társkeresésre. Később aztán kiderült a srácról, hogy ő is gyakoris felhasználó, de szinte biztos vagyok benne, hogy ha azon az oldalon nem, akkor itt sem futottunk volna össze. :D A lényeg az, hogy vele már másfél éve aktívan tartjuk a kapcsolatot és nem lépett le úgy, mint a többiek. Valamint idővel sikerült annyira összecsiszolódtunk, hogy konkrétan a semmiről is képesek vagyunk órákig beszélgetni. :D Már meg is van a találkozónk időpontja és mindketten izgatottan várjuk. :) Ezt a kis történetemet csak azért írtam le, hogy ezzel is kicsit bebizonyítsam, nem annyira lehetetlen ez a netes ismerkedés. ;)
2018. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy semmi nem jelent a személyes találkozó. Az utóbbi időben is a lány akivel ismerkedtem vagy 5 pasival ismerkedik velem párhuzamosan, találkozik és ki tudja mit csinál velük. (Legalább ne mondta volna el.) Abszolút megbízhatatlanok a lányok. Értem én h sok a próbálkozó de akkor meg ne akarjon kapcsolatot, csak haverokat.
2018. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 3 lánnyal is lehetett volna valami, ha sikerül találkoznunk. Velük 1-2 hónapig simán tudtam beszélgetni, videochatelni. Nekem a megszeretéssel sem volt baj, az nem zavart, hogy élőben még nem láttam... De amikor a találkozásra került a sor, akkor a három lány közül egyel sem tudtam volna. Autóm, jogsim még nem lehet, és sajnos akiket neten megismertem(főleg itt), és szerethetőek voltak számomra, ők mind Budapestiek, Debreceniek, Pécsiek voltak. Még akik unszimpatikusak voltak, még ők is :D. És ennek az lett a vége, hogy szakítanunk kellett, mert évekig senkinek sem elég a netes kommunikáció, érintések, ölelések nélkül.



Én próbálok mindig érdeklődő lenni, folytatni a beszélgetést, de néha idejekorán elveszi a kedvem, ha nagyon messze lakik az illető...



A tapasztalataim nekem is eléggé vegyesek, voltak nagyon érdeklődő, kedves, aranyos lányok, de voltak egy szóval/mondattal válaszolók is, sajnos talán több is, mint rendesek.

Őket sose értettem, mintha nem is ők akartak volna ismerkedni 5 perccel korábban...


Azt, hogy ez miért van, azt nem tudom, lehet sokan nem tudják annyira komolyan venni a partnerüket a netes ismerkedés közben, mint a 'valódiban'.



Persze még mindig reménykedek, hátha valaki lakik a vadnyugaton is, aki úgyszintén nem mer élőben ismerkedni és nem csak egy mondatban tud válaszolni :D



17/F

2018. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, kifejezetten jó válaszok érkeztek, szép tartalmas hosszan ecsetelős válaszok, köszönöm mindenkinek aki szánta rá az időt, hogy komolyan megfogalmazza és megossza.

Egyetértek veletek, hogy iszonyú nehéz megtalálni azt a személyt akivel normálisan lehet beszélni és vevő is arra amit mondasz. Szerencsésnek kell lenned, hogy rátalálj az igazira, de akár csak élőben szóval e téren nem hiszem, hogy nagy különbség lenne.

Ezt a távolság problémát én is, valahogy olyan emberrel akivel tudom, hogy soha a büdös életbe nem lesz esélyem találkozni lezárom, de én ezt elmagyarázom nekik és még utána is beszélek vele ha szüksége van rá, nem az hogy otthagyom mint az eb a ... Egyébként én Budapesti vagyok és őszintén nem találkoztam még környékbeli lánnyal :D Mondom szerencse is kell ehhez :D Veszprém,Kalocsa,Debrecen, Pécs ilyesmik. Kocsim nincs szóval jah. De ha találnék helybélit szerintem semmi akadálya nem lenne. De nyilván nem ez az első cél, nálam sok ideig csak beszélgetés,ismerkedés van. Aztán közös megegyezésre ezt lehetne tovább fokozni egy találkozóra. Még soha nem volt ilyen szintén csak spekulálok... Ezt én is tapasztalom, hogy a lánynak sürgősen azonnal kell a segítség, majd ráírok és soha nem válaszol :D Hát igen.. Gondolom élet halál probléma lehetett :)

Tényleg köszi srácok, ment a pacsi mindenkinek. Tanulságos történetek, jó megnézni több ember tapasztalatai, nézéspontjait, véleményeit.

2018. aug. 1. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vegyesek a tapasztalataim a netes ismerkedéssel.

A párkeresés egyszer összejött, majdnem 1 évig voltam a sráccal. Viszont a haverjaimtól azt hallom, hogy pasiként nem ilyen egyszerű... El tudom képzelni, exemnek is én írtam, meg még előtte pár fiúnak, akiknek volt bemutatkozó szövege és úgy véltem megvan a közös érdeklődés. Szerintem előnyösebb úgy írni valakinek, hogy pár sorral bemutatkozni, ha a weboldalon nincs lehetőség adatlapra, esetleg nincs kitöltve. A "szia mizu" jellegű üzenetekre nem reagáltam, de ha valaki próbálkozott akár pár mondattal, az olyanoknak mindig, még akkor is, ha nem volt szimpatikus. Ha már ők időt tudtak rám szánni, viszonoztam azzal, hogy legalább megmondom mi van, ne pislogjanak, mint hal a szatyorban, hogy írok-e, van-e esélyük, stb. Ha eddig nem így tetted volna, még társkereső oldalon is érdemes lehet kicsit hosszabban írni már elsőre. :D De legalábbis egy próbát megér. :D

Barátilag ismerkedni sem egyszerű, többekkel találkoztam személyesen is, láthatóan jól is érezték magukat, de aztán sem voltak képesek maguktól rám írni. Általában lányokkal van ez, fogalmam sincs, miért. Nekem random nem írnak vissza, előtte semmi jele, hogy untatnám őket, aztán látom, hogy különböző fb csoportokba ír ugyanaz, hogy ő mennyire magányos meg unatkozik, barátkozni szeretne... :D Ez így WTF? Nem tudom hova tenni, az ilyenek mit éreznek. Sok esetben addig sem jut el a beszélgetés, hogy egy normális véleményt tudjunk alkotni egymásról. Nem is értem, hogy lehet úgy megunni valakit, hogy előtte bőven volt téma.

2018. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Manapság az internet korában mindenki a tökéletest keresi. De igazi ideák nincsenek, aki 100 %-ban olyan, akire vágysz.

Szerintem, hogy működjön egy kapcsolat, dolgozni kell mindkét félnek.

Azonban sok lány a szőke herceget várja, ölbe tett kézzel, és nem hajlandó semmit tenni. Mert neki csak úgy jár a tökéletes férfi, semmi dolga.

Ugyanakkor kesereg, hogy nincs normális pasija...


A 20 év alatti lányok többsége teljesen komolytalan, csak szórakozni tudnak a pasikkal.

Hiába mutatják magukat nagylánynak, a kész felnőtt nőnek, egyáltalán nem azok.

Vannak KIVÉTELEK, nem általánosítok mindenkit, de nem egy-két személyt ismerve írom le a tapasztalataim.


20-25 év feletti nőknél teljesen más a beszélgetés, velük lehet érdemben kommunikálni többnyire. Nem jellemzőek az egyszavas válaszok, az érdektelenség, és társai.

2018. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én már kis millió találkát intéztem netes társkeresőkről estek 99%ban csak a szexre mentem 2012/2014 közt. És egész sok lányt ágyba vittem voltak csúnyábbak meg voltak kimondottan szexi nők is. Azt lett egy csinos barátnőm 2014-2016 közt de kidobott.. Ujra neki kezdtem a társkeresőzésnek alig voltak csajok fent az oldalakon nem volt kivel beszélni azt inkább a facén jelölgettem és igen sikerült fél év alatt egy förmedvény ostoba és csúnya nőt össze szednem :D . És képzeljétek kibékültem az előző barátnőmmel és nem kell már keressek senkit
2018. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!