Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ellentétek tényleg vonzzák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek tényleg vonzzák egymást?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A legtöbb ember magához hasonló pár keres,mert jobban kijönnek egymással. Akik az ellentétjükhöz vonzódnak, az max. fellángolás lehet, mert ami más, izgalmas, az mindig vonzó tud lenni. Hosszútávon viszont nem lenne jó, mert a különbségek miatt sok vita keletkezik.
2019. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha két egy forma ember találkozik egy idő után el laposodna a kapcsolat , nem lenne semmi izgalom benne .
2019. júl. 20. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2# Kérdező, szerintem még te sem voltál egy kapcsolatban. Apropó, a kapcsolat akkor laposodik el, ha mindkét fél hagyja.

Vonzzák, de nem sokáig, sőt személy szerint én még nem vonzódnam olyan emberhez, akihez egy kicsit sem hasonlítok.

2019. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg fizikában
2019. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk teljesen ellentétek ,meg sok mindenben egyet értünk. Csak ő többet bulizik mint én.
2019. júl. 20. 21:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Énszerintem alapvetően nem vonzzák egymást.


Kell lennie valami olyan tulajdonságának a másiknak, amiben magára ismer az ember.


Amúgy lehet, hogy pl mondjuk egy vékony lánynak megtetszik egy pocakos fiú; és akkor így ők ilyen alapon egymás ellentétei, meg amúgy pl fiú matekos agyú, a lány jobban szereti az irodalmat, és ő abban a jobb, a fiú meg a matekban; de mondjuk első ránézésre tetszenek egymásnak. És akkor el kezdenek beszélgetni (ez lehet akár több beszélgetés is, vagyakár csak egy); és akkor közben rájönnek, hogy de ők totál ellentétei egymásnak; mert pl nemtom , tök mások nekik a prioritások//értékrend, hogy mik a legfontosabb dolgok, mi van az első helyen; meg a világképük, világnézetük is lehet más. Szóval külsőre szerintem megtetszhetnek egymásnak, de amint jobban megismerik egymást, rájönnek, hogy ez így nem fog működni. Kiegészíteni szerintem nem tudják egymást,mert egyik elkergeti a személyiségével a másikat; pl egyik egy nagyszájú, nagyhangú, beképzelt partiarc-figura, másik meg egy csöndes, filozofikus, nagyon lelkizős ember, aki inkább otthon ül, vagy kirándul. Szóval úgy életmódilag sem feltétlenül tudnák az életüket összeegyeztetni, összehangolni.

2019. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*mondjuk nagyon ritka kivételekkor működhet, amikor annyira szerelmesek egymásba, és annyira vonzódnak egymáshoz.

---

Pl akkor egyik elmegy az egyik koncertre, akit ő szeret, másik meg elmegy a másikra , akit meg ő (zeneileg).

2019. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*teháthogy amikor mégis van közöttük ilyen nagy lelkikötelék, meg külső ilyen szenvedélyes vonzódás, vagy hogy mondjam. Tehát amikor kábé rajong a másikért mindenhogy , ahogy az egész lénye van:)
2019. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem
2019. júl. 20. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
*Vagy például , hogy buliban eddig csak olyanok vették körül, hogy mindegyik ugyanolyan volt, egy idő után már nem találta izgalmasnak őket;mert nemtom ,mondjuk volt egy ilyen érzés benne, hogy "sablon", és akkor pl egy bulin kívül találkozik egy tök másik csajjal/pasival; akit különlegesnek ítél, a sok bulis illető után. Merthogy ő eddig csak bulis közegben mozgott , és akkor egyszercsak észrevett valakit a "bulin kívülről", és akkor őt különlegesnek látta, mert eddig csak ilyen partis-emberekkel találkozott; és felvedezte, hogy a partyn kívül is van élet. [Bocsi, hogy nem egybe írtam , külön jutottak eszembe].
2019. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!