Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb ilyen bulizós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ilyen bulizós plázacica tini lány miért van annyira oda a focistákért?

Figyelt kérdés
Pl. instagramon követek egy csomó embert, nem egy lánytól láttam, mikor megkérdezték tőle, hogy milyen fiúk tetszenek neki, hogy ő csak focistával jönne össze, meg hogy csak azok jönnek be neki. De miért? Nem akarok kötekedni, de nem lenne férfiasabb/menőbb mondjuk egy motocross versenyző vagy valami?
2020. aug. 15. 23:13
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
78%
Felszínesek és gyerekesek. Majd rájönnek, ne aggódj.
2020. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Azért amiért te a bulizós tini lányokért vagy oda és nem az átlagos külsejü lányokért.
2020. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Foci a legnépszerűbb sport legalábbis itt M.O-n, emiatt menőnek tartják, ez kb. olyan egyébként, mint ha megkérdeznéd, hogy a tinilányok miért szeretik ennyire BTS-t, Shawn Mendes-t meg Billie Eilish-t. Most ez a menő, a divat, ahogy most ez a bulizós plázacica stílus is divat.
2020. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nemtudom te kiknek az instajat nezed, de nalunk a barati koromben pont de nem erdekel senkit mit sportol a masik.
2020. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk is le van szarva az átlag körében ha komoly kapcsolatot szeretne valaki. Én személy szerint még visszataszítónak is találom mikor az említett típusú lányokat a 20-25 éves faszik vezetik ki smárolni meg tudom is én (mikor a csajok részegek). Pontosan emiatt taszítónak találom néhányukat. Nyilván sok-sok kívétel van, csak sajnos a környezetemben ezt látom.
2020. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!